Obchodní prostory, Kmochova, Smíchov - Praha 5 | 1
Obchodní prostory, Kmochova, Smíchov - Praha 5 | 2
Obchodní prostory, Kmochova, Smíchov - Praha 5 | 3
Obchodní prostory, Kmochova, Smíchov - Praha 5 | 4
Obchodní prostory, Kmochova, Smíchov - Praha 5 | 5
Obchodní prostory, Kmochova, Smíchov - Praha 5 | 6
Obchodní prostory, Kmochova, Smíchov - Praha 5 | 7
EXKLUZIVNĚ

Obchodní prostory

171 m2

Praha 5, Smíchov, Kmochova

11 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nový komerční prostor s vlastním vchodem z ulice vhodný například pro zubní ordinaci se nachází ve sníženám přízemí kompletně zrekonstruované elegantní budovy stojící v blízkosti obchodně-zábavní zóny na smíchovské pěší zóně Anděl.

Prostor se skládá ze 4 samostatných místností, vstupní haly/recepce a zázemí s toaletami.

Plocha je stavebně dokončena. Je zde příprava na zubařská křesla, velkoformátová dlažba v dekoru mramoru a centrální vytápění. Bytový dům, v níž je komerční prostor umístěn, je po kompletní rekonstrukci a má důstojné společné prostory.

V bezprostřední blízkosti se nachází několik prémiových rezidenčních i komerčních projektů (Neugraf, Sacre Coeur, Vitality Residence, Green Point aj.). Místo se nachází v docházkové vzdálenosti od stanice metra i tramvají, kousek od domu je autobusová zastávka. Zaparkovat lze na smíšené zóně přímo u domu nebo využít nedaleké podzemní garáže.

Užitná plocha 139,3 m2, celková podlahová plocha 171,2 m2.

Možný prodej obchodního podílu nebo nemovitosti.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 11 900 000 Kč / 465 025 €
Celková plocha 171 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38936

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.