Obchodní prostory, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 1
Obchodní prostory, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 2
Obchodní prostory, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 3
Obchodní prostory, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 4
Obchodní prostory, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 5
Obchodní prostory, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 6
Obchodní prostory, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 7
Obchodní prostory, Na Maninách, Holešovice - Praha 7 | 8
EXKLUZIVNĚ

Obchodní prostory

139 m2

Praha 7, Holešovice, Na Maninách

12 240 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Přízemní nebytový prostor se vstupem z velkého vnitrobloku oceňovaného multifunkčního komplexu A7 Holešovický pivovar, který vznikl dle návrhu renomovaného studia CMC architekti přestavbou a dostavbou bývalého měšťanského pivovaru založeného v roce 1895 v atraktivní čtvrti v širším centru metropole.

Plocha o výměře 139 m2 s klenutými stropy disponuje místností se vchodem z velkého vnitrobloku komplexu, dále kuchyňkou, toaletou, sprchou, skladem a místností přístupnou i z chodby domu. Jednotka je zkolaudována jako prodejna nepotravinářského zboží.

Projekt s byty, kancelářemi, obchodními prostorami, parkovacími místy, zelenými plochami a místy k neformálním venkovním setkávání je citlivě začleněn do původní holešovické zástavby. Rozprostírá se mezi ulicemi U Průhonu, Komunardů, U Uranie a Na Maninách. Přímo v komplexu se nachází supermarket, restaurace nebo drogerie, okolí vyniká množstvím příjemných bister, kaváren a restaurací. Blízko je do galerie DOX, kreativního centra Vnitroblok, klubu Mecca nebo divadla La Fabrika. K výhodám patří také snadná dostupnost, v blízkosti je několik tramvajových zastávek, stanice metra jsou vzdáleny jen pár minut jízdy.

Podlahová plocha 138,81 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Prodejní cena 12 240 000 Kč / 479 624 €
Celková plocha 139 m2
Parkování Ne
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 39242

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.