Obchodní prostory, Troja - Praha 8 | 1
Obchodní prostory, Troja - Praha 8 | 2
Obchodní prostory, Troja - Praha 8 | 3
Obchodní prostory, Troja - Praha 8 | 4
Obchodní prostory, Troja - Praha 8 | 5

Obchodní prostory

185 m2

Praha 8, Troja

15 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Komerční prostor využívaný nyní jako prodejna kol s kavárnou se nachází na skvělém místě přímo na jedné z hlavních pražských cyklostezek (A2), v lokalitě ideální pro volnočasové aktivity, v sousedství pražské zoologické i botanické zahrady a Trojského zámku.

Prostor v 1. NP o celkové ploše 184,7 m2 se skládá ze dvou otevřených propojených místností tvořících showroom se dvěma přímými vstupy zvenku, dále kuchyňky a 2 toalet. V suterénu je sklep o výměře 2,6 m2.

Prostor je součástí budovy bývalého panského vodního mlýnu v Praze 7 - Troji. Tato budova, nyní rezidence Trojský mlýn, je po kompletní rekonstrukci a je chráněna jako nemovitá kulturní památka České republiky. Okna jsou dřevěná, na podlaze je dlažba a masivní dřevo. Vytápění plynovým kotlem. V rezidenci funguje správce a ostraha. Dvě parkovací stání před obchodem a jedno na parkovišti.

Atraktivní místo V pražské Troji hned u parkoviště, na turistické i cyklistické stezce a pár kroků od autobusové zastávky, vstupu do zoologické zahrady i od Trojské lávky propojující tuto oblast se Stromovkou. Upravená cyklostezka, blízký slalomový kanál i okolní přírodní památky sem lákají mnoho Pražanů a českých i zahraničních turistů.

Pronajato do března 2022 s dvouměsíční vypovědní lhůtou.

Celková plocha 184,7 m2, sklep 2,6 m2.

Prodejní cena 15 000 000 Kč / 612 245 €
Služby 10 168 Kč
Celková plocha 185 m2
Parkování 2 parkovací stání před obchodem, 1 parkovací stání na parkovišti
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 41049

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.