Obchodní prostory, Na Pískách, Horoměřice - Praha-západ | 1
Obchodní prostory, Na Pískách, Horoměřice - Praha-západ | 2
Obchodní prostory, Na Pískách, Horoměřice - Praha-západ | 3
Obchodní prostory, Na Pískách, Horoměřice - Praha-západ | 4
Obchodní prostory, Na Pískách, Horoměřice - Praha-západ | 5
Obchodní prostory, Na Pískách, Horoměřice - Praha-západ | 6
Obchodní prostory, Na Pískách, Horoměřice - Praha-západ | 7
Obchodní prostory, Na Pískách, Horoměřice - Praha-západ | 8
Obchodní prostory, Na Pískách, Horoměřice - Praha-západ | 9
Obchodní prostory, Na Pískách, Horoměřice - Praha-západ | 10
EXKLUZIVNĚ

Obchodní prostory

149 m2

Praha-západ, Horoměřice, Na Pískách

9 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Nabídka obchodních prostor o celkové výměře 149 m2 (2 nebytové jednotky) s dvougaráží, dvěma pozemky a reklamním billboardem v obci Horoměřice na okraji Prahy a pár minut jízdy od letiště. Jedná se o prodej 100% obchodního podílu.

Dvě nebytové jednotky o výměře 50,88 m2 a 67,38 m2. Všechny prostory i garáž (30,8 m2) se nacházejí v přízemí s přístupem přímo z ulice, jedna jednotka má vstup i z garáže. Prostory jsou ideální pro služby (např. kadeřnictví, kosmetiku, zdravotnické zařízení), prodejnu či showroom. Menší jednotka je pronajata na dobu neurčitou, výpovědní lhůta činí 3 měsíce. Oba prostory se nabízejí v nezařízeném stavu. Další možnost parkování na pozemku před domem.

Nemovitost se prodává včetně 2 pozemků s dalším investičním potenciálem: parcela před domem o rozloze 146 m2, druhá parcela naproti domu o rozloze 145 m2. Součástí prodeje je před domem stojící reklamní billboard, který je velmi dobře viditelný z hlavní silnice. Budova má novou fasádu, vytápění jednotek je plynovým kotlem.

Prostor se nachází v zástavbě obytných domů, v těsné blízkosti zastávky příměstského autobusu. Místo je také dobře dostupné autem z Prahy 6 i z letiště, oblast bude ještě lépe dopravně obsloužena po dokončení Pražského okruhu.

Celková plocha 149 m2.

Prodejní cena 9 500 000 Kč / 383 683 €
Služby 2 500 Kč
Celková plocha 149 m2
Parkování Dvojgaráž s přímým vstupem do 1 jednotky a parkoviště před domem
PENB G
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 42501

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.