Pozemek, Exnárova, Háje - Praha 4 | 1
Pozemek, Exnárova, Háje - Praha 4 | 2
Pozemek, Exnárova, Háje - Praha 4 | 3
Pozemek, Exnárova, Háje - Praha 4 | 4

Pozemek

7 802 m2

Praha 4, Háje, Exnárova

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Investiční příležitost koupě pozemku vhodného pro výstavbu developerského projektu v bezprostřední blízkosti Jižního města s veškerou občanskou vybaveností a dobrou dostupností do centra a současně na dosah přírody - v docházkové vzdálenosti se nachází Milíčovský les s rybníky a vodní nádrž Hostivař.

Architektonická studie vypracovaná k pozemku navrhuje využití pro výstavbu bytového domu o 26 bytových jednotkách (hrubá podlažní plocha 2934 m2, terasy 1086 m2) se zastavěnou plochou 1130 m2, který by mohl být součástí komplexu 7 bytových domů nacházejících se na přilehlých pozemcích. Místo bytového domu je možné vybudovat soubor rodinných domů nebo dvojdomů. Pozemek je otevřen na jih a proto poskytuje tak možnost výstavby atraktivního bydlení s ideální orientací.

Mezi přednosti lokality patří přírodní památka Milíčovský les vhodný pro sportovní (cyklistické stezky) i relaxační vyžití a Hostivařská přehrada. Autobusová zastávka vzdálená 500 m.

Celková výměra pozemku je 7 817 m2. Plánek ohraničuje červeně předmětný pozemek a oranžově ostatní pozemky zahrnuté do územního plánu.

Cena celkem Cena na vyžádání
Celková plocha 7 802 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 17912

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.