Pozemek, Velké Popovice - Praha-východ | 1
Pozemek, Velké Popovice - Praha-východ | 2
Pozemek, Velké Popovice - Praha-východ | 3
Pozemek, Velké Popovice - Praha-východ | 4
Pozemek, Velké Popovice - Praha-východ | 5
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

2 257 m2

Praha-východ, Velké Popovice

6 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Jemný šum borovic, zpěv ptáků, dokonalý klid a naprosté soukromí. K veškeré občanské vybavenosti je to přitom 2 minuty jízdy autem, do centra Prahy necelou půlhodinu. Pozemek o velikosti přes 2 tisíce metrů uprostřed lesa v krásné krajině Josefa Lady je ideální pro pro rekreační využití.

Zcela samostatný pozemek tvoří rovinatá travnatá plocha, za ní zalesněná stráň. Nyní se zde nachází 6 patrových chatek a budova s toaletami. Pozemek je na katastru nemovitostí vedený jako zastavěná plocha a nádvoří. Součástí prodeje je studie na rodinný dům (stavební povolení zatím není). Na pozemku je přívod elektřiny, voda z vlastní studny s vrtem cca 100 metrů a vodárnou. Pohodlná lesní cesta vede až k pozemku.

V obci vzdálené jen několik set metrů fungují potraviny, pošta, mateřská a základní škola, praktický lékař, lékárna, jsou zde tenisové kurty, zimní stadion nebo restaurace a pivovar. Malebná kopcovitá krajina s lesy, loukami a rybníky v přírodním parku Velkopopovicko je jednou z nejpůvodnějších a nejzachovalejších lokalit východního okraje Prahy, který je vzdálen pouhých 10 minut jízdy autem. Spojení s hlavním městem zajišťují také příměstské autobusy nebo vlaky z nedalekých Stránčic.

Celková plocha 2 257 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem 6 900 000 Kč / 262 557 €
Cena / m2 3 057 Kč za m2 / 116,3 € za m2
Celková plocha 2 257 m2
Typ pozemku Ostatní
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26761

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.