Pozemek, Medlov, Brno - venkov - Brno | 1
Pozemek, Medlov, Brno - venkov - Brno | 2
Pozemek, Medlov, Brno - venkov - Brno | 3
Pozemek, Medlov, Brno - venkov - Brno | 4
Pozemek, Medlov, Brno - venkov - Brno | 5
Pozemek, Medlov, Brno - venkov - Brno | 6
Pozemek, Medlov, Brno - venkov - Brno | 7
Pozemek, Medlov, Brno - venkov - Brno | 8

Pozemek

5 000 m2

Brno, Brno - venkov, Medlov

Velký pozemek se zahradou, sadem a s projektem na zajímavý, energeticky samostatný rodinný dům leží na klidném místě vinařské obce, v přírodním parku Niva Jihlava s dobrou dostupností do Brna.

Pozemek je dle platného územního plánu z r. 2012 v části zastavitelnosti. Nyní se zde nachází zahrada a sad. Z pozemku je úžasný výhled do okolí, při dobrém počasí lze dohlédnout až na Pálavu. Příjezd je možný z hlavní komunikace či přes komunikaci již vybudovanou, v silnici u pozemku je přívod vody, elektřiny, plynu, i kanalizace.

Projekt počítá se samostatně stojícím domem částečně zabudovaným do svahu, řešeným jako energeticky samostatný. V projektu je navržena moderní technologie kombinovaného topení: elektro, plyn, dřevo a další využití zdrojů na pozemku s elektrickou centrálou. Návrh se zelenou střechou, velkoformátovými okny, krytou terasou a uzavřeným venkovním atriem s jezírkem má uspořádání s možností praktického rozdělení domu na část rodinnou, společenskou a s technickým a údržbovým zázemím.

V místě se nachází mateřská i základní škola, dětské hřiště, restaurace a senior park s bezbariérovými byty s asistenční službou. Snadná a rychlá dostupnost do Brna, autem k Vídeňské je to 12 minut. Z obce jezdí také autobus.

Výměra 5 000 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 5 000 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 26898
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.