Pozemek, Lipová, Kunice - Praha-východ | 1
Pozemek, Lipová, Kunice - Praha-východ | 2
Pozemek, Lipová, Kunice - Praha-východ | 3
Pozemek, Lipová, Kunice - Praha-východ | 4

Pozemek

1 866 m2

Praha-východ, Kunice, Lipová

4 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Parcela o celkové výměře 1866 m2 se nachází v budoucí rezidenční zástavbě nedaleko Velkých Popovic v malebné krajině Josefa Lady. Místo je vzdálené jen 25 minut jízdy po dálnici z centra Prahy.

Pozemek č.11 s platným stavebním povolením pro výstavbu rodinného domu leží na území s mírným jihovýchodním sklonem. Nabízená parcela je unikátní díky sousedství lesa a potůčku. Příjezd po nové asfaltové cestě s veřejným osvětlením a veřejnou zelení. Koeficient zastavěné plochy 25 % zaručuje dostatek soukromí. Možnost atypických staveb a jednoho podzemního podlaží. Pozemek je kompletně připraveny: napojení na elektřinu, plyn, veřejný vodovod, kanalizaci (v průběhu roku 2018) i optickou datovou síť.

Pozemek leží v těsné blízkosti Přírodního parku Velkopopovicko a poskytuje úžasné výhledy na Posázavskou pahorkatinu. Praha je rychle dostupná díky blízkému nájezdu na D1, cesta na kraj Prahy trvá cca 15 minut. Občanská vybavenost se nachází v nedalekých Velkých Popovicích nebo Mirošovicích. Blízko místa protkaného cyklistickými a turistickými trasami se nachází oblíbený výletní cíl zámek Berchtold nebo bývalá Velkopopovická tvrz se známým tradičním pivovarem.

Celková výměra 1866 m2.

Cena celkem 4 990 000 Kč / 193 037 €
Cena / m2 2 674 Kč za m2 / 103,4 € za m2
Celková plocha 1 866 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28106

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.