Pozemek, V Uličkách , Nebušice - Praha 6 | 1
Pozemek, V Uličkách , Nebušice - Praha 6 | 2
Pozemek, V Uličkách , Nebušice - Praha 6 | 3
Pozemek, V Uličkách , Nebušice - Praha 6 | 4
Pozemek, V Uličkách , Nebušice - Praha 6 | 5
Pozemek, V Uličkách , Nebušice - Praha 6 | 6
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

928 m2

Praha 6, Nebušice, V Uličkách

Téměř tisícimetrový jihozápadní pozemek situovaný na pomezí tradiční a nové vilové zástavby na prestižní adrese kousek od Divoké Šárky. Místo poskytuje výhody bydlení v naprostém klidu stranou od městského ruchu, avšak v jeho snadném a rychlém dosahu.

Rohový pozemek o rozloze 928 m2 je svou velikostí a polohou vhodný k výstavbě domu s více bytovými jednotkami. Nachází se u křížení dvou slepých ulic s minimální dopravou, silnice mají nový asfalt, chodníky a pouliční osvětlení.

Místo je obklopené přírodním parkem Šárka-Lysolaje, protkaným turistickými i cyklistickými stezkami. Nedaleko funguje supermarket, pošta i několik restaurací. V pěší vzdálenosti je International School of Prague i česká mateřská a základní škola. Zastávka autobusu MHD je vzdálena 150 metrů, spoje jezdí 8 minut ke stanici metra linky A Bořislavka. Výhodná poloha pro cesty autem na letiště, snadný je také nájezd na dálnice D7, D6, D5 i na Městský okruh.

Celková plocha 928 m2.

Cena celkem prodáno
Celková plocha 928 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28113

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.