Pozemek, Nové Dvory, Příbram | 1
Pozemek, Nové Dvory, Příbram | 2
Pozemek, Nové Dvory, Příbram | 3
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 696 m2

Příbram, Nové Dvory

1 555 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek o celkové rozloze 1 696 m2 s platným stavebním povolením a sítěmi se nachází v krásné neznečištěné krajině nedaleko Prahy v blízkosti přehrady Slapy. Místo, kde můžete večer pozorovat hvězdy, přes den poslouchat zpěv ptáků v šumících stromech a neustále dýchat čistý vzduch.

Rovinatý pozemek na kraji obce je vhodný pro výstavbu rodinného domu či jako investice. Sítě jsou na hranici pozemku. Součástí kupní ceny je zděný elektroměrový pilíř. Pozemek je přístupný po silnici III. třídy s minimálním provozem, od silnice je ještě odstíněn stromy.

Místo s úžasným výhledem na přírodní park Střed Čech nabízí ideální bydlení pro ty, kteří touží po zdravém bydlení: je zde naprostý klid, nedaleko oblíbená rekreační oblast okolo slapské přehrady, veškeré služby v blízkých obcích přístupných linkovým autobusem. Jen pár minut trvá cesta do obce Slapy, kde funguje mateřská a základní škola s Montessori pedagogikou, jsou zde potraviny, pošta, restaurace nebo jezdecký areál s výukou jízdy na koních.

Celková plocha 1 696 m2.

Cena celkem 1 555 000 Kč / 60 201 €
Cena / m2 917 Kč za m2 / 35,5 € za m2
Celková plocha 1 696 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28169

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.