Pozemek, Nové Dvory, Příbram | 1
Pozemek, Nové Dvory, Příbram | 2
Pozemek, Nové Dvory, Příbram | 3
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 696 m2

Příbram, Nové Dvory

Pozemek o celkové rozloze 1 696 m2 s platným stavebním povolením a sítěmi se nachází v krásné neznečištěné krajině nedaleko Prahy v blízkosti přehrady Slapy. Místo, kde můžete večer pozorovat hvězdy, přes den poslouchat zpěv ptáků v šumících stromech a neustále dýchat čistý vzduch.

Rovinatý pozemek na kraji obce je vhodný pro výstavbu rodinného domu či jako investice. Součástí kupní ceny je zděný elektroměrový pilíř, v obci není vodovod ani kanalizace. Pozemek je přístupný po silnici III. třídy s minimálním provozem, od silnice je ještě odstíněn stromy.

Místo s úžasným výhledem na přírodní park Střed Čech nabízí ideální bydlení pro ty, kteří touží po zdravém bydlení: je zde naprostý klid, nedaleko oblíbená rekreační oblast okolo slapské přehrady, veškeré služby v blízkých obcích přístupných linkovým autobusem. Jen pár minut trvá cesta do obce Slapy, kde funguje mateřská a základní škola s Montessori pedagogikou, jsou zde potraviny, pošta, restaurace nebo jezdecký areál s výukou jízdy na koních.

Celková plocha 1 696 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 1 696 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 28169

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.