Pozemek, V Lukách, Statenice - Praha-západ | 1
Pozemek, V Lukách, Statenice - Praha-západ | 2
Pozemek, V Lukách, Statenice - Praha-západ | 3
Pozemek, V Lukách, Statenice - Praha-západ | 4
Pozemek, V Lukách, Statenice - Praha-západ | 5
Pozemek, V Lukách, Statenice - Praha-západ | 6

Pozemek

1 300 m2

Praha-západ, Statenice, V Lukách

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek se nachází na klidném místě v nové rezidenční čtvrti s množstvím zeleně v obci kousek od západního okraje Prahy. Místo má výhodnou polohu pro cesty do centra i na letiště.

R
ovinatý pozemek o velikosti 1 300 m2 má přivedeny veškeré sítě a vjezd je na severní straně přímo ze zpevněné komunikace s minimálním provozem. Na jih je pozemek otevřený směrem k Únětickému potoku.

Místo poskytuje těsný kontakt s přírodou i dosah veškerých služeb. Přímo v obci funguje soukromá mateřská škola, do dalších školek a základní školy včetně International School of Prague v Nebušicích je to pár minut jízdy. Jsou zde potraviny, kavárna, restaurace i hospůdka, jezdecký klub nebo rehabilitační centrum. V plánu je výstavba golfového hřiště. Příměstský autobus jezdí ke stanici metra Bořislavka (14 minut), autem je to na kraj Prahy 5 minut.

Celková plocha 1 300 m2.

Cena celkem Cena na vyžádání
Celková plocha 1 300 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29420

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.