Pozemek, Okrouhlická, Kobylisy - Praha 8 | 1
Pozemek, Okrouhlická, Kobylisy - Praha 8 | 2
Pozemek, Okrouhlická, Kobylisy - Praha 8 | 3
Pozemek, Okrouhlická, Kobylisy - Praha 8 | 4
Pozemek, Okrouhlická, Kobylisy - Praha 8 | 5
Pozemek, Okrouhlická, Kobylisy - Praha 8 | 6
Pozemek, Okrouhlická, Kobylisy - Praha 8 | 7
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 193 m2

Praha 8, Kobylisy, Okrouhlická

12 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Dva sousední pozemky o celkové ploše 1 193 m2 leží v tradiční rezidenční zástavbě se snadnou dostupností a dosahem služeb. Po plánované změně územního plánu bude parcela ideální pro výstavbu rodinného domu.

Pozemky jsou umístěné na konci boční ulice v sousedství rekreační plochy s koupalištěm a mateřské školy se zahradou. Jako zahrada jsou v současnosti vedeny i nabízené pozemky, se změnou územního plánu se počítá v následujících měsících. Veškeré sítě jsou u hranice pozemku. Přes pozemek vede páteřní kanalizace, která omezuje jeho budoucí stavební využití. K pozemku se také váže věcné břemeno oprávnění chůze a jízdy k sousednímu pozemku.

Místo poskytuje především klid a dostatek zeleně. Zároveň je kousek odsud zastávka tramvaje, v pěším dosahu i stanice metra linky C Kobylisy. Snadný dosah centra i autem díky blízkosti ulice V Holešovičkách. V těsném okolí jsou restaurace, potraviny, sportoviště nebo společensko-kulturní prostor Dvůr. Lokalita je obklopena několika přírodními památkami (například Okrouhlík nebo Bílá skála), nedaleko je oblíbená cyklostezka podél Vltavy, ale i zoologická a botanická zahrada.

Celková plocha 1 193 m2.

Cena celkem 12 000 000 Kč / 473 373 €
Cena / m2 10 059 Kč za m2 / 396,8 € za m2
Celková plocha 1 193 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29963
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.