Pozemek, Bahamas, Governor's Harbour | 1
Pozemek, Bahamas, Governor's Harbour | 2
Pozemek, Bahamas, Governor's Harbour | 3
Pozemek, Bahamas, Governor's Harbour | 4
Pozemek, Bahamas, Governor's Harbour | 5
Pozemek, Bahamas, Governor's Harbour | 6
Pozemek, Bahamas, Governor's Harbour | 7

Pozemek

157 827 m2

Governor's Harbour, Bahamas

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Přímo naproti malebné vesnici Governor's Harbour leží French Leave Beach - nejlépe utajená pláž na ostrově Eleuthera na Bahamách, s širokým úsekem růžového písku a křišťálově čisté vody.

V šedesátých letech minulého století byla tato oblíbená lokalita domovem prvního French Leave Hotelu který byl během 70. let přeměněn na Club Med resort, uznávané luxusní letovisko pro vysoce nadstandardní dovolené s exkluzivními službami.
To je dnes minulostí a French Leave Beach je nyní plně udržovaným investiční pozemkem. Rozloha dosahuje 16ha včetně 440m nedotčené pláže.
Výrazná topografie jemně zvlněných kopců, přírodní střešní klenby tvořené vzrostlými kokosovými stromy a přímé spojení s oceánem z French Leave Beach dělají tento exkluzivním privátním místem, ideálním pro plážový resort světové třídy, s veškerým ostrovním luxusem a vzrušujícími vodními aktivitami.

Nedaleké letiště Governor's Harbour International s každodenními lety z Nassau a Fort Lauderdale umožňuje snadné cestování. Letiště díky své velikosti pojme i středně velká letadla, čím je tedy ideálním dopravním uzlem a zároveň poskytuje veškeré celni a odbavovací služby. Objevte investiční potenciál bývalého Club Med resortu a zažijte jeho poklidnou krásu.

Tato nemovitost je prodávána společností HG Christie Ltd. Agentem je John Christie.

Cena celkem Cena na vyžádání
Celková plocha 157 827 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 29971

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.