Pozemek, Králův Dvůr, Beroun | 1
Pozemek, Králův Dvůr, Beroun | 2
Pozemek, Králův Dvůr, Beroun | 3
Pozemek, Králův Dvůr, Beroun | 4
Pozemek, Králův Dvůr, Beroun | 5

Pozemek

1 117 m2

Beroun, Králův Dvůr

Mírně svažitá jižně orientovaná stavební parcela o výměře 1 117 m2 s platným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu leží v krásné krajině Křivoklátska, pár minut jízdy od západního okraje Prahy.

Ke hranici rohového pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě (přípojka elektra, vodovodu a dešťové a splaškové kanalizace). Příjezd po nově vybudované komunikaci s chodníkem a osvětlením. Slepá ulice využívaná převážně rezidenty zaručuje minimum dopravního provozu a dostatek klidu i soukromí.

Pozemek je součástí okrajové části města Králův Dvůr se základní občanskou vybaveností. Mateřská a základní škola jsou 5 minut jízdy, v obci je pošta, supermarket, pekárna, poliklinika, lékárna nebo sportovní hala. Další služby jsou v sousedním Berouně. Dopravní spojení s Prahou zajišťují autobusy, které jezdí ke stanicím metra Nové Butovice a Zličín. Cesty autem urychluje blízkost nájezdu na dálnici D5, od níž je obec odhlučněna pásem lesa. Okolní krásná křivoklátská příroda láká k výletům.

Celková výměra 1 117 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 1 117 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30192

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.