Pozemek, K Dubovému mlýnu, Dejvice - Praha 6 | 1
Pozemek, K Dubovému mlýnu, Dejvice - Praha 6 | 2
Pozemek, K Dubovému mlýnu, Dejvice - Praha 6 | 3
Pozemek, K Dubovému mlýnu, Dejvice - Praha 6 | 4
Pozemek, K Dubovému mlýnu, Dejvice - Praha 6 | 5
Pozemek, K Dubovému mlýnu, Dejvice - Praha 6 | 6
Pozemek, K Dubovému mlýnu, Dejvice - Praha 6 | 7
Pozemek, K Dubovému mlýnu, Dejvice - Praha 6 | 8
Pozemek, K Dubovému mlýnu, Dejvice - Praha 6 | 9
včetně stavebního povolení

Pozemek

1 255 m2

Praha 6, Dejvice, K Dubovému mlýnu

Unikátní nabídka stavebního pozemku o velikosti 1 255 m2 zasazeného v jedinečné lokalitě přírodního parku Šárka-Lysolaje. Dokonalé soukromí, čistý vzduch, ticho a okolí jako stvořené k výletům. Zároveň v rychlém dosahu MHD, města, letiště i prestižních škol. Součástí kupní ceny je projekt se stavebním povolením na čtyřpodlažní rodinný dům.

Rovinatý
pozemek ohraničený potokem a vzrostlými stromy má přípojku na elektřinu, vodovod a kanalizaci. Může zde vzniknout rodinný dům až o 4 podlažích (2 podzemních, 2 nadzemních a podkroví), zastavěná plocha může být až 295 m2. Projekt od studia SM ARCHITECTS počítá se 3 parkovacími místy (2 v garáži a 1 venkovním).

Šárecké údolí s více než 25 000 hektary přírodní zeleně poskytuje nádherné výhledy do okolních kopců. Údolím protékají Litovický a Šárecký potok, které se sbíhají v místě nazývaném Dubový Mlýn. Právě ten dal jméno luxusnímu projektu, v jehož blízkosti se parcela nachází. Pozemek leží 5 minut jízdy od Evropské třídy, hlavní příjezdové komunikace od letiště, a 8 minut jízdy autobusem od stanice metra a tramvají. V rychlém dosahu je několik mezinárodních školek a škol (ISP v Nebušicích, Riverside v Sedlci nebo Global Preschool v docházkové vzdálenosti). Okolí přímo vybízí k příjemným procházkám či cyklovýletům.

Nabídková cena je cena za formu prodeje obchodního podílu. Možnost koupě pouze nemovitosti za nabídkovou cenu 20 700 000 Kč.

Celková plocha 1 255 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 1 255 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30303
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.