Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 1
Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 2
Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 3
Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 4
Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 5
Pozemek, Smíchov - Praha 5 | 6
vč. stavebního povolení

Pozemek

803 m2

Praha 5, Smíchov

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Prodej pozemku o rozloze 803 m2 s platným stavebním povolením pro výstavbu nadčasové vily s úchvatnými panoramatickými výhledy v atraktivní lokalitě reprezentativní čtvrti Hřebenky. V okolí je množství zeleně, kompletní občanská vybavenost a zastávky MHD.

Pozemek s inženýrskými sítěmi je zasazen do tradiční vilové zástavby a je obklopen vzrostlými stromy. Na pozemku je dle stavebního povolení možné vybudovat rodinnou vilu, jejíž studie je součástí kupní ceny.

Návrh domu od renomovaného česko-německého architektonického studia počítá se čtyřpodlažním domem zasazeným do svahu. Suterén je dle návrhu určen pro fitness a provozní zázemí, přízemí by mělo tvořit soukromou zónu se 3 ložnicemi s vlastními koupelnami a šatnami. 1. patro může sloužit jako společenská část s velkým obytným prostorem, kuchyní, halou a pracovnou. Ve 2. patře je plánován ateliér obklopený střešní terasou s dechberoucími výhledy. Součástí domu je dle plánu garáž se 4 stáními. Do jižní zahrady architekti umístili terasu a venkovní bazén.

V místě jsou potraviny, mateřská i základní škola a dětská hřiště. Bohaté sportovní vyžití poskytuje Strahovský stadion, k procházkám láká park Ladronka nebo zahrada Kinských a navazující Petřínské sady. K důstojné atmosféře místa přispívají okolní honosné prvorepublikové vily a krásná barokní kaple stojící pár metrů od pozemku. Dopravní spojení zajišťuje autobus jedoucí k tramvajové zastávce Švandovo divadlo (4 minuty) nebo ke stanici metra Karlovo náměstí (9 minut), v pěším dosahu je i tramvajová zastávka, procházkou přes park Sacré Coeur lze dojít ke stanici metra a obchodně-zábavnímu centru Anděl.

Celková výměra 803 m2.

Forma prodeje - prodej s.r.o.

Cena celkem Cena na vyžádání
Celková plocha 803 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30597

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.