Pozemek, Nebušice - Praha 6 | 1
Pozemek, Nebušice - Praha 6 | 2
Pozemek, Nebušice - Praha 6 | 3
Pozemek, Nebušice - Praha 6 | 4
Pozemek, Nebušice - Praha 6 | 5
Pozemek, Nebušice - Praha 6 | 6
Pozemek, Nebušice - Praha 6 | 7
Pozemek, Nebušice - Praha 6 | 8
pozemek s projektem na výstavbu 20 domů (vč. ÚR)

Pozemek

8 308 m2

Praha 6, Nebušice

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Mírně svažitý pozemek o celkové ploše 8 308 m2 s platným územním rozhodnutím na výstavbu 19 řadových domů a jednoho solitérního domu se rozkládá nedaleko centra oblíbené rezidenční čtvrti Prahy 6 – Nebušice.

Celková podlažní plocha domů bude 3 363 m2. Plánovaná dispozice řadových domů je 3+kk až 4+kk, součástí domu bude terasa s pergolou, garáž a 1 venkovní stání. Samostatný rodinný dům bude mít dispozici 5+kk s dvojgaráží a 2 venkovními parkovacími místy. Návrh půdorysu řadového i samostatného domu je uveden na přiložených pláncích. Fasády budou řešeny kombinací světlé omítky, imitace betonu, kamenného a dřevěného obkladu, na částech čelních fasád bude popínavá zeleň.

Čtvrť obklopuje rozlehlý přírodní park Šárka-Lysolaje s mnoha turistickými i cyklistickými stezkami. V těsné blízkosti budoucích domů je mateřská a základní škola, supermarket, pošta, lékárna nebo pizzerie. Zdejší prestižní mezinárodní škola ISP nabízí vzdělání od předškolního až po středoškolské. Nedaleko pozemku je autobusová zastávka s rychlými spoji ke stanici metra linky A Bořislavka (8 minut jízdy). Místo má též výhodnou polohu pro cesty na letiště, autem je vzdáleno cca 10 minut.

Pozemek je na prodej ve formě prodeje obchodních podílů jednoúčelově založené s.r.o.

Pozemek 8 308 m2, podlažní plocha domů celkem 3 363 m2.

Pro více informací kontaktujte naši kancelář.

Cena celkem Cena na vyžádání
Celková plocha 8 308 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 30974
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.