Pozemek, Jihočeská, Kunratice - Praha 4 | 1
Pozemek, Jihočeská, Kunratice - Praha 4 | 2
Pozemek, Jihočeská, Kunratice - Praha 4 | 3
Pozemek, Jihočeská, Kunratice - Praha 4 | 4
Pozemek, Jihočeská, Kunratice - Praha 4 | 5

Pozemek

914 m2

Praha 4, Kunratice, Jihočeská

Stavební pozemek o velikosti 914 m2 leží ve vilové zástavbě v blízkosti Kunratického lesa a zámeckého parku, v místě s kompletní občanskou vybaveností v rychlém dosahu, s dobrou dopravní dostupností a snadným napojením na dálnici D1 a Městský okruh. Součástí nabídky je projekt na třípodlažní rodinný dům.

Pozemek má obdélníkový tvar, terén lehce klesá směrem k východu. Plocha je zasazena mezi stávající zástavbu a má přístup z klidné boční uličky. Na severovýchodě oddělují pozemek od ulice vzrostlé stromy. Komunikace obsahuje veškeré inženýrské sítě (splaškovou kanalizaci, vodovod, plynovod, elektrickou síť), na pozemku je přípojka plynu, vody a elektřiny, dále i zpevněná plocha pro stavební techniku a materiál určený pro terénní úpravy.

Pozemek se nachází 3 minuty jízdy autem nebo autobusem od centra Kunratic, kde je mateřská i základní škola, oblíbená prodejna kvalitních potravin Kunratická stodola, dále lékárna, pošta, cukrárna, kavárna, rodinné centrum nebo knihovna a upravený zámecký park. V blízkosti je supermarket. 5 minut chůze od budoucího domu je vstup do rozlehlého Kunratického lesa, který se rozkládá na historickém území spojeném s králem Václavem IV. Jsou zde dětská hřiště, altány, piknikové místo, turistické i cyklistické trasy a naučná stezka. Unikátem lokality jsou volně pasoucí se mufloni.

Celková plocha 914 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 914 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31383

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.