Pozemek, Řešovská , Bohnice - Praha 8 | 1
Pozemek, Řešovská , Bohnice - Praha 8 | 2
Pozemek, Řešovská , Bohnice - Praha 8 | 3
Pozemek, Řešovská , Bohnice - Praha 8 | 4
Pozemek, Řešovská , Bohnice - Praha 8 | 5

Pozemek

2 049 m2

Praha 8, Bohnice, Řešovská

7 490 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Výjimečná filantropická příležitost koupě pozemku o velikosti 2 049 m2, který leží v těsné blízkosti přírodního parku Drahaň-Troja i městské zástavby s kompletní infrastrukturou.

Parcela, která je v současném územním plánu vedena jako zeleň, městská krajina, má ideální jižní orientaci. Poskytuje tak momentálně možnost nekomerčního využití v podobě výsadby sadu či menší vinice, která by navázala na historickou tradici zaniklých vinic v okolí. Metropolitní plán nabízí poměrně zajímavou šanci využít parcelu například pro zřízení ekologického centra nebo jiné stavby občanské vybavenosti. Díky blízkosti 2 studánek a smíšeného lesa i vhodné nadmořské výšce lze uvažovat třeba o stanici, která si dá za cíl vrátit do zdejší krajiny a monitorovat mloky skvrnité.

Místo je vstupní branou do rozlehlého přírodního parku Drahaň-Troja s přírodní rezervací Podhoří. Okolo pozemku prochází stezka vedoucí do Černé rokle, kudy lze dojít až k vltavskému břehu. Oplocený pozemek je dobře přístupný, v blízkosti je zastávka autobusu MHD s rychlým spojením na metro Kobylisy.

Celková plocha 2 049 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem 7 490 000 Kč / 291 553 €
Cena / m2 3 655 Kč za m2 / 142,3 € za m2
Celková plocha 2 049 m2
Typ pozemku Komerční
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31517

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.