Pozemek, Kunratice - Praha 4 | 1
Pozemek, Kunratice - Praha 4 | 2
Pozemek, Kunratice - Praha 4 | 3

Pozemek

6 461 m2

Praha 4, Kunratice

42 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Unikátní příležitost koupě pozemku o výměře 6 460 m2. Pozemek s výhledem na blízký les leží na konci slepé ulice v klidné rezidenční čtvrti. Území je vyznačeno v Metropolitním plánu jako rozvojová plocha s obytným využitím.

Plocha tak nabízí atraktivní investiční příležitost pro výstavbu rodinných domů. Mírně svažitý pozemek se nachází v zastavěném území, vede k němu asfaltová osvětlená komunikace s chodníkem. Na hranici pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě.

V nedalekém centru Kunratic je mateřská i základní škola, vyhlášená prodejna Kunratická stodola, lékárna, pošta, cukrárna, kavárna, supermarket, rodinné centrum, knihovna a upravený zámecký park. V rychlé dojezdové vzdálenosti autem či autobusem je také stanice metra linky C a velké obchodní centrum Chodov. Z místa je velmi dobré napojení na dálnici D1. Pár kroků od pozemku je rybník Vernerák, kolem kterého vede cyklostezka k Šeberáku, oblíbené rekreační ploše se sportovním areálem a koupalištěm. Blízko je také do rozsáhlého Kunratického lesa, který se rozkládá na historickém území spojeném s králem Václavem IV.

Celková plocha 6 460 m2.

Cena celkem 42 000 000 Kč / 1 626 016 €
Cena / m2 6 501 Kč za m2 / 251,7 € za m2
Celková plocha 6 461 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31642
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.