Pozemek, U Zahradního města, Záběhlice - Praha 10 | 1
Pozemek, U Zahradního města, Záběhlice - Praha 10 | 2
Pozemek, U Zahradního města, Záběhlice - Praha 10 | 3
Pozemek, U Zahradního města, Záběhlice - Praha 10 | 4
Pozemek, U Zahradního města, Záběhlice - Praha 10 | 5
Pozemek, U Zahradního města, Záběhlice - Praha 10 | 6
Pozemek, U Zahradního města, Záběhlice - Praha 10 | 7

Pozemek

408 m2

Praha 10, Záběhlice, U Zahradního města

11 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek o rozloze 408 m2 s platným stavebním povolením a projektem rodinného domu se nachází v klidné lokalitě na rozhraní starých Záběhlic v okolí zeleně a zástavby malebných rodinných domků.

Svažitá parcela s výrazným sklonem terénu nabídne obyvatelům domu nerušený výhled do zeleně nedalekého lesoparku, za nímž se nacházejí sportovní hřiště. Na hranici pozemku jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě a vede k němu komunikace. Součástí prodeje je projekt moderní rodinné vily, která svými sedlovými střechami respektuje tradiční záběhlickou zástavbu.

Projekt počítá se dvěma obytnými patry. V dolním, částečné suterénním podlaží se nacházejí samostatné prostory, které mohou být využity jako provozovna, kancelář či fitness s vlastním sociálním zařízením. Dále je zde také prostorná garáž pro dva automobily s dostatkem místa pro kola a sportovní vybavení, další skladovací prostory a technické zázemí domu. V horním podlaží je podle návrhu situován prostorný obývací pokoj s kuchyní a přímým vstupem na terasu, tří pokoje/ložnice s koupelnou a samostatnou toaletou a dále rodičovská část s koupelnou a šatnou. I přes jistou tradičnost exteriérového vyznění domu, jsou interiéry velice moderně pojaté a poskytují dostatek denního světla. Na zahradě je také prostor pro vybudování letní kuchyně, sauny a wellness.

Záběhlická čtvrť v sobě snoubí výhody tradičního vesnického bydlení s množstvím zeleně, parky a lesoparky a výbornou dopravní dostupnost do centra města. Tam se autem dostanete za zhruba 15 minut, veřejnou dopravou za cca půl hodiny. Výhodou je klidná lokalita, která nabízí množství sportovních aktivit i dobrou občanskou vybavenost. V přímém okolí se nachází mateřská i základní škola, restaurace, obchody, kavárny apod. Sportu se můžete věnovat v okolní přírodě, nebo je vám k dispozici rozsáhlý sportovní areál Hamr, kde si můžete zahrát tenis, squash, či v létě například beach volejbal. V okolí se navíc nachází řada pamětihodností, včetně starého kostela, zámečku Práče, či záběhlického zámku.

Pozemek 408 m2.

Plánovaný dům: užitná plocha 305 m2, zastavěná plocha 228 m2.

Cena celkem 11 500 000 Kč / 445 219 €
Cena / m2 28 186 Kč za m2 / 1 091,2 € za m2
Celková plocha 408 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31749
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.