Pozemek, Velká Chuchle - Praha 5 | 1
Pozemek, Velká Chuchle - Praha 5 | 2
Pozemek, Velká Chuchle - Praha 5 | 3
Pozemek, Velká Chuchle - Praha 5 | 4
s platným stavebním povolením

Pozemek

753 m2

Praha 5, Velká Chuchle

9 300 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek o výměře 753 m2 s platným stavebním povolením a projektovou studií na výstavbu rodinného domu leží v atraktivní lokalitě ve Velké Chuchli přímo nad dostihovým závodištěm, v místě s krásnými výhledy na Prahu, řeku i zalesněné okolí.

Pozemek je svažitý směrem k východu a je připraven k zástavbě. Přípojky inženýrských sítí jsou na hranici pozemku, příjezd je z nové osvětlené komunikace. V sousedství pozemku právě vznikají vily od renomovaného ateliéru A69, brzy by blízko mělo přibýt náměstí s obchody, kavárnami a dalšími službami.

Na pozemku lze postavit vilu o 2 podlažích. Projektovou studii, která je součástí nabídky, připravila architektonická kancelář EA – architekti. Studie navrhuje vilu s plochou pochozí a zelenou střechou. Součástí interiéru může být dvojgaráž, prostor pro fitness a wellness, koupelna s toaletou a sprchovým koutem, šatna, pokoj pro hosty/pracovna, obývací pokoj, jídelna a kuchyň s vyšší světlou výškou a velkými prosklenými plochami směrem do zahrady a arkýř sloužící jako zimní zahrada či herna. V patře jsou naplánovany 3 ložnice se 2 koupelnami a 2 šatnami. Návrh vily počítá se se zastavěnou plochou cca 230 m2, užitná plocha by měla být okolo 260 m2.

V blízkosti je dětské hřiště a autobusová zastávka MHD, cesta ke stanici metra linky B Smíchovské nádraží trvá 15 minut. Autem je místo snadno dostupné po Strakonické ulici, rychlé je též napojení na Pražský i Městský okruh. V centru Velké Chuchle je mateřská a základní škola, pošta, potraviny, sokolovna nebo knihovna, v rychlé dojezdové vzdálenosti jsou další služby a školy. Velkou výhodou polohy pozemku je kromě výhledů též těsné sepjetí s přírodou. Velký přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj začíná jen pár kroků od budoucí vily a nabízí nepřeberné množství výletních tras pěšky, na kole či v zimě na běžkách.

Plocha pozemku 753 m2.

Cena celkem 9 300 000 Kč / 364 849 €
Cena / m2 12 351 Kč za m2 / 484,5 € za m2
Celková plocha 753 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31798
Zobrazit všechny plány

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.