Pozemek, Kuťatská , Královice - Praha 10 | 1
Pozemek, Kuťatská , Královice - Praha 10 | 2
Pozemek, Kuťatská , Královice - Praha 10 | 3
Pozemek s územním rozhodnutím

Pozemek

20 772 m2

Praha 10, Královice, Kuťatská

19 750 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Unikátní pozemky o celkové ploše 20 772 m2 se rozkládají v krásné krajině u říčky Rokytka v pražské čtvrti Královice s bohatou historií. Na pozemcích je dle platného územního rozhodnutí možné vystavět 2 komerční objekty s restaurací, ubytováním a podzemním parkováním a dům s bytem majitele/správce.

Pozemky leží na místě bývalého mlýna. Dle projektu je hlavní budově plánována restaurace s 25 místy a 4 ubytovacími jednotkami, ve 2. budově by se mělo nacházet 8 ubytovacích jednotek. 3. dům je vyhrazen pro byt 6+kk s krytým bazénem, posilovnou a ateliérem. Všechny 3 budovy jsou navrženy jako jednopodlažní s obytným podkrovím.

Nemovitosti zahrnují i starodávný ovocný sad a rybník s ostrůvkem. Z jedné strany je plocha ohraničena říčkou, která je součástí Přírodního parku Rokytka. Vodní tok je možné využít např. pro zřízení malé vodní elektrárny. Přípojka elektřiny je na pozemku, vodovodní řad je vzdálen 43 m, na pozemku je studna. Objekt bude připojen na obecní kanalizaci. Příjezd je po komunikaci, která bude doplněna asfaltovým povrchem.

Ideální poloha v blízkosti neporušené přírody a zároveň se snadnou dostupností a blízkostí služeb. Místo dýchá historií, bývalo zde slovanské hradiště, z architektonických památek se dochoval gotický kostel sv. Markéty a středověká tvrz. Prochází tudy několik cyklostezek a značená turistická trasa. Je zde základní občanská vybavenost (mateřská a základní škola 1. stupně, knihovna, tenisová hala, dětské hřiště a hospůdka), další služby jsou v rychlé dojezdové vzdálenosti. Dopravní spojení zajišťují autobusy ke stanici metra linky A Depo Hostivař.

Celková plocha 20 772 m2.

Cena celkem 19 750 000 Kč / 772 088 €
Cena / m2 951 Kč za m2 / 37,2 € za m2
Celková plocha 20 772 m2
Typ pozemku Komerční
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 31862
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.