Pozemek, Vřesová, Průhonice - Praha-západ | 1
Pozemek, Vřesová, Průhonice - Praha-západ | 2
Pozemek, Vřesová, Průhonice - Praha-západ | 3
Pozemek, Vřesová, Průhonice - Praha-západ | 4
Pozemek, Vřesová, Průhonice - Praha-západ | 5
exkluzivně

Pozemek

652 m2

Praha-západ, Průhonice, Vřesová

Stavební pozemek o výměře 652 m2 leží na atraktivním místě v klidné vilové čtvrti sousedící s Průhonickým parkem, památkou pod patronací UNESCO. Skvělé prostředí pro rodinné bydlení, a to zejména díky blízkosti přírody, všech služeb i Prahy.

Rovinatý pozemek se vzrostlými stromy je ideální pro stavbu rodinného domu. Na pozemek jsou přivedeny inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn, kanalizace). Díky možnosti koupě sousedního pozemku lze celkovou rozlohu zvětšit na 1 459 m2.

Pozemek leží v místě s množstvím zeleně. Sousední rozlehlý průhonický park nabízí možnost dlouhých procházek lesem, přes louky, kolem rybníků, vodopádů a ke krásným vyhlídkám. V Průhonicích je k dispozici mateřská a základní škola, několik restaurací a kaváren, kino, sportovní i dětská hřiště i obchody. Další služby nabízejí sousední Čestlice s nákupní a zábavní zónou, aquaparkem a dendrologickou zahradou. Místo má velmi dobrou dostupnost nejen autem, ale i autobusem – cesta od stanice metra Opatov trvá 12 minut. V krátké dojezdové vzdálenosti jsou 2 mezinárodní školy: Sunny Canadian School a Open Gate.

Celková plocha 652 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 652 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32435

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.