Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 1
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 2
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 3
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 4
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 5
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 6
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 7

Pozemek

1 380 m2

Praha-západ, Černošice, Kollárova

12 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rohový pozemek o výměře 1 380 m2, vhodný na stavbu rodinného domu, se nachází na kraji oblíbené rezidenční lokality Černošice, jen pár metrů od CHKO Český Kras. Místo nabízí čistý vzduch, klid, výhledy na hluboké lesy, občanskou vybavenost v blízkosti a snadnou dostupnost Prahy.

Slunný rovinatý pozemek je momentálně zatravněný. Veškeré přípojky inženýrských sítí (elektro, vodovod, kanalizace, plyn) jsou na hranici pozemku. Až k pozemku vede zpevněná komunikace, která bude brzy zrekonstruována.

Město Černošice je velmi příjemným místem k bydlení, a to především z důvodu široké nabídky služeb, rychlé dostupnosti Prahy a krásného okolí s neporušenou přírodou. Hned za pozemkem je mateřská škola, základní i umělecká škola jsou v rychlém dojezdu. Asi 500 metrů od domu je supermarket, kavárna s cukrárnou, lékárna, bankomat nebo tenisové kurty. Ve městě je také zimní stadion, kino a několik restaurací. Téměř v sousedství pozemku vede hranice Českého Krasu s mnoha turistickými a cyklistickými trasami. Spojení s Prahou je rychlé a přímé díky častým vlakovým spojům, cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá 15 minut, do centra na Hlavní nádraží 23 minut. Sportovní nadšenci využívají pro cesty do Prahy pohodlnou cyklostezku vedoucí pěknou krajinou podél řeky.

Celková plocha 1 380 m2.

Cena celkem 12 500 000 Kč / 490 388 €
Cena / m2 9 058 Kč za m2 / 355,4 € za m2
Celková plocha 1 380 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32615

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.