Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 1
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 2
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 3
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 4
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 5
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 6
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 7

Pozemek

1 380 m2

Praha-západ, Černošice, Kollárova

11 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rohový pozemek o výměře 1 380 m2, vhodný na stavbu rodinného domu, se nachází na kraji oblíbené rezidenční lokality Černošice, jen pár metrů od CHKO Český Kras. Místo nabízí čistý vzduch, klid, výhledy na hluboké lesy, občanskou vybavenost v blízkosti a snadnou dostupnost Prahy.

Slunný rovinatý pozemek je momentálně zatravněný. Veškeré přípojky inženýrských sítí (elektro, vodovod, kanalizace, plyn) jsou na hranici pozemku.

Město Černošice je velmi příjemným místem k bydlení, a to především z důvodu široké nabídky služeb, rychlé dostupnosti Prahy a krásného okolí s neporušenou přírodou. Hned za pozemkem je mateřská škola, základní i umělecká škola jsou v rychlém dojezdu. Asi 500 metrů od domu je supermarket, kavárna s cukrárnou, lékárna, bankomat nebo tenisové kurty. Ve městě je také zimní stadion, kino a několik restaurací. Téměř v sousedství pozemku vede hranice Českého Krasu s mnoha turistickými a cyklistickými trasami. Spojení s Prahou je rychlé a přímé díky častým vlakovým spojům, cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá 15 minut, do centra na Hlavní nádraží 23 minut. Sportovní nadšenci využívají pro cesty do Prahy pohodlnou cyklostezku vedoucí pěknou krajinou podél řeky.

Celková plocha 1 380 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem 11 500 000 Kč / 439 267 €
Cena / m2 8 333 Kč za m2 / 318,3 € za m2
Celková plocha 1 380 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32615

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.