Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 1
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 2
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 3
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 4
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 5
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 6
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 7

Pozemek

1 235 m2

Praha-západ, Černošice, Kollárova

9 900 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek o výměře 1 235 m2 je ideální na výstavbu rodinného domu. Plocha je součástí rozvíjející se rezidenční čtvrti na okraji města v oblíbené lokalitě Berounska, v těsném sousedství CHKO Český Kras. Místo poskytuje čistý vzduch, klid, výhledy na hluboké lesy, občanskou vybavenost v blízkosti a snadnou dostupnost Prahy.

Slunný rovinatý pozemek je momentálně zatravněný. Veškeré přípojky inženýrských sítí (elektro, vodovod, kanalizace, plyn) jsou na hranici pozemku.

Vyhledávané Černošice nabízejí bohatou občanskou vybavenost, rychlou dostupnost Prahy a krásnou neporušenou přírodu. Hned za pozemkem je mateřská škola, v rychlém dojezdu je základní i umělecká škola. Asi 500 metrů od domu je supermarket, kavárna s cukrárnou, lékárna, bankomat nebo tenisové kurty. Ve městě je také například zimní stadion, kino a několik restaurací. Pár metrů od pozemku začíná rozlehlý Český Kras s mnoha přírodními památkami a turistickými i cyklistickými trasami. Spojení s Prahou je rychlé a přímé díky častým vlakovým spojům, cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá 15 minut, do centra na Hlavní nádraží 23 minut. Sportovní nadšenci využívají pro cesty do Prahy pohodlnou cyklostezku vedoucí pěknou krajinou podél řeky.

Celková plocha 1 235 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem 9 900 000 Kč / 378 151 €
Cena / m2 8 016 Kč za m2 / 306,2 € za m2
Celková plocha 1 235 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32617

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.