Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 1
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 2
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 3
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 4
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 5
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 6
Pozemek, Kollárova, Černošice - Praha-západ | 7

Pozemek

1 235 m2

Praha-západ, Černošice, Kollárova

11 200 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek o výměře 1 235 m2 je ideální na výstavbu rodinného domu. Plocha je součástí rozvíjející se rezidenční čtvrti na okraji města v oblíbené lokalitě Berounska, v těsném sousedství CHKO Český Kras. Místo poskytuje čistý vzduch, klid, výhledy na hluboké lesy, občanskou vybavenost v blízkosti a snadnou dostupnost Prahy.

Slunný rovinatý pozemek je momentálně zatravněný. Veškeré přípojky inženýrských sítí (elektro, vodovod, kanalizace, plyn) jsou na hranici pozemku. Až k pozemku vede zpevněná komunikace, která bude brzy zrekonstruována.

Vyhledávané Černošice nabízejí bohatou občanskou vybavenost, rychlou dostupnost Prahy a krásnou neporušenou přírodu. Hned za pozemkem je mateřská škola, v rychlém dojezdu je základní i umělecká škola. Asi 500 metrů od domu je supermarket, kavárna s cukrárnou, lékárna, bankomat nebo tenisové kurty. Ve městě je také například zimní stadion, kino a několik restaurací. Pár metrů od pozemku začíná rozlehlý Český Kras s mnoha přírodními památkami a turistickými i cyklistickými trasami. Spojení s Prahou je rychlé a přímé díky častým vlakovým spojům, cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá 15 minut, do centra na Hlavní nádraží 23 minut. Sportovní nadšenci využívají pro cesty do Prahy pohodlnou cyklostezku vedoucí pěknou krajinou podél řeky.

Celková plocha 1 235 m2.

Cena celkem 11 200 000 Kč / 439 388 €
Cena / m2 9 069 Kč za m2 / 355,8 € za m2
Celková plocha 1 235 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32617

Prezentované informace byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti a společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o je zprostředkovává, coby data informačního charakteru, za jejichž správnost a úplnost nenese odpovědnost.