Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 1
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 2
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 3
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 4
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 5
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 6
s platným stavebním povolením

Pozemek

1 550 m2

Praha 6, Nebušice, Tuchoměřická

15 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rohový pozemek o velikosti 1 550 m2 s projektem a stavebním povolením na výstavbu 2 rodinných domů leží v rezidenční zástavbě části Prahy 6 Nebušice. Atraktivní lokalita na hranici přírodního parku, v rychlém dosahu mezinárodních škol i letiště.

Pozemek má napojení na vodovod. Možnost připojení na plyn a elektřinu je na hranici pozemku, vjezd je z asfaltové komunikace.

Na pozemku je možná výstavba jednoho až dvou rodinných domů se 2 nadzemními podlažími, celková hrubá podlažní plocha může být do 425 m2. Současný projekt, který je zahrnut v kupní ceně, navrhuje stavbu dvou zajímavě řešených dvoupodlažních domů o dispozici 5+kk, s jihovýchodními zahradami, podzemními dvojgarážemi a společnou příjezdovou komunikací.

Místo nabízí působivý výhled do zeleně, na panorama města a na místní kostel sv. Cyrila a Metoděje. Nedaleko je supermarket, pošta, obecní úřad, lékárna, mateřská a základní škola. 3 minuty jízdy autem či autobusem je to i k prestižní mezinárodní škole ISP. Kousek od pozemku je autobusová zastávka, spoje jezdí necelých 10 minut ke stanici metra Bořislavka. Pozemek má ideální polohu pro rychlé cesty na letiště. Přímo naproti budoucím domům začíná rozlehlý přírodní park Šárka-Lysolaje s turistickými, naučnými a cyklistickými stezkami.

Celková plocha 1 550 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem 15 990 000 Kč / 585 071 €
Cena / m2 10 316 Kč za m2 / 377,5 € za m2
Celková plocha 1 550 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 32976

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.