Pozemek, Mukařov - Praha-východ | 1
Pozemek, Mukařov - Praha-východ | 2
Pozemek, Mukařov - Praha-východ | 3
Pozemek, Mukařov - Praha-východ | 4
Pozemek, Mukařov - Praha-východ | 5
Pozemek, Mukařov - Praha-východ | 6
Pozemek, Mukařov - Praha-východ | 7
Pozemek, Mukařov - Praha-východ | 8

Pozemek

1 500 m2

Praha-východ, Mukařov

6 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rohový pozemek o výměře 1 515 m2, vhodný na výstavbu rodinného domu, je součástí nové rezidenční zástavby obce s dobrou nabídkou služeb a bohatým komunitním životem. Obec se rozkládá v příjemné lokalitě s lesy a rybníky na východním okraji Prahy nedaleko Říčan, Jevan a kampusu prestižní soukromé školy.

Upravený rovinatý zatravněný pozemek se vzrostlými stromy má veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku. Příjezd je po nové dlážděné osvětlené komunikaci.

Pozemek se nachází jen pár kroků od mateřské i základní školy, sokolovny, knihovny a komunitního centra, v obci funguje pošta, prodejna potravin, cukrárna i bankomat. Místo má kvalitní autobusové spojení s okolními městy včetně Prahy, kam jezdí příměstský autobus. Kompletní občanská vybavenost (lékaři, gymnázium, sportoviště aj.) je v Říčanech vzdálených 10 minut jízdy, jen 5 minut trvá cesta k prestižní základní škole a gymnáziu Open Gate School. V okolí vede několik turistických a cyklistických tras, nedaleko začínají rozlehlá přírodní rezervace Voděradské bučiny s krásně vybarvenými bukovými lesy, oblast je vyhlášená také rybníky, využívanými v létě ke koupání.

Celková plocha 1 500 m2.

Cena celkem 6 000 000 Kč / 234 467 €
Cena / m2 4 000 Kč za m2 / 156,3 € za m2
Celková plocha 1 500 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33408

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.