Pozemek, Brno - Bystrc - Brno | 1
Pozemek, Brno - Bystrc - Brno | 2
Pozemek, Brno - Bystrc - Brno | 3
Pozemek, Brno - Bystrc - Brno | 4
Pozemek, Brno - Bystrc - Brno | 5
Pozemek, Brno - Bystrc - Brno | 6
Pozemek, Brno - Bystrc - Brno | 7
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

799 m2

Brno, Brno - Bystrc

Stavební pozemek o výměře 799 m2 s výhledem na zalesněné kopce nad Brněnskou přehradou je součástí nového, urbanisticky zdařilého obytného souboru rozkládajícího se na pomezí města a přírodní krajiny.

Mírně svažitý pozemek je vybaven veškerými sítěmi – je zde již přípojka plynu, elektroměrová skříň, vodoměrná šachta i šachta na splaškovou vodu.

Dle územního plánu může na ploše vzniknout stavba obdélníkového půdorysu. Kupní cena zahrnuje vypracovanou studii rodinného domu se třemi bytovými jednotkami.

Pozemek je umístěn téměř na konci slepé ulice s novým osvětleným chodníkem a asfaltovou komunikací. V blízkém okolí je kompletní občanská vybavenost včetně mateřských a základních škol, gymnázia, nákupního centra, lékárny, několika dětských hřišť, venkovní posilovny i výběhu pro psy. Dopravní spojení zajišťují tramvaje a autobusy, cesta k zoologické zahradě trvá 3 minuty, až do středu města lze dojet přímou tramvajovou linkou za necelou půlhodinu. Patnáctiminutová procházka vás dovede přímo na pláž.

Celková plocha 799 m2.

Uvedená cena je k jednání a zahrnuje provizi.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 799 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33464
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.