Pozemek, Černokostelecká, Jevany - Praha-východ | 1
Pozemek, Černokostelecká, Jevany - Praha-východ | 2
Pozemek, Černokostelecká, Jevany - Praha-východ | 3
Pozemek, Černokostelecká, Jevany - Praha-východ | 4
Pozemek, Černokostelecká, Jevany - Praha-východ | 5
Pozemek, Černokostelecká, Jevany - Praha-východ | 6
Pozemek, Černokostelecká, Jevany - Praha-východ | 7
s platným stavebním povolením

Pozemek

1 200 m2

Praha-východ, Jevany, Černokostelecká

4 490 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek o výměře 1 200 m2, s platným stavebním povolením a projektem na výstavbu rodinného domu, leží v původní rezidenční zástavbě oblíbené obce s prvorepublikovou atmosférou a velkým rybníkem s plážemi vzdáleném pouhých 5 minut chůze. Obec obklopená hlubokými listnatými lesy se rozkládá nedaleko východního okraje Prahy.

Jižně orientovaný rovinatý pozemek se stavebním povolením má vlastní studnu a napojení na vodovod, kanalizaci i elektřinu. Rozkládá se v samém centru obce.

Kupní cena zahrnuje projektovou dokumentaci na výstavbu rodinného domu a díky stavebnímu povolení, je možné okamžitě zahájit výstavbu. Projekt navrhuje dvoupodlažní dům s obývacím pokojem, kuchyní, hostinskou ložnicí, koupelnou, toaletou a technickou místností v přízemí a 2 ložnicemi, koupelnou a WC v podkroví. Navrženým způsobem vytápění je elektrokotel.

V obci funguje mateřská škola, pošta, prodejna se smíšeným zbožím, restaurace, pizzerie, letní kino, dětské a fotbalové hřiště. Další občanská vybavenost je pak v sousedním Kostelci nad Černými lesy nebo nedalekých Říčanech. Dopravní spojení s okolními městy zajišťují autobusy. Široké možnosti aktivního trávení volného času nabízí velká plocha přírodní rezervace Voděradské bučiny a rozlehlý Jevanský rybník. Cesta na kraj Prahy trvá cca 30 minut.

Celková plocha 1 200 m2.

Cena celkem 4 490 000 Kč / 176 078 €
Cena / m2 3 742 Kč za m2 / 146,7 € za m2
Celková plocha 1 200 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33951
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.