Pozemek, U Kamene, Vysoký Újezd - Beroun | 1
Pozemek, U Kamene, Vysoký Újezd - Beroun | 2
Pozemek, U Kamene, Vysoký Újezd - Beroun | 3
Pozemek, U Kamene, Vysoký Újezd - Beroun | 4

Pozemek

1 340 m2

Beroun, Vysoký Újezd, U Kamene

Jihozápadně orientovaný pozemek o výměře 1 340 m2 leží v bezprostřední blízkosti 18jamkového golfového hřiště nedaleko Prahy.

Parcela s nerušeným výhledem na areál Albatross Golf Resort je již kompletně zasíťována (voda, kanalizace, plyn, elektřina, optický kabel O2). Vjezd je přímo z nové osvětlené asfaltové komunikace s chodníkem a zasazenými stromy.

V lokalitě vzdálené 25 minut jízdy z Prahy postupně vzniká moderní obec s obchody, službami i veřejným prostorem. V historickém jádru obce funguje mateřská a základní škola, pošta nebo knihovna. Obec obklopuje téměř neporušená příroda Českého krasu, kam lze podnikat pěší i cyklistické výlety. Místo je snadno dostupné díky blízkému sjezdu z dálnice D5. Spojení s Prahou zajišťují příměstské autobusy s konečnou zastávkou u stanice metra Zličín nebo vlakové spojení z vedlejší obce Nučice.

Celková plocha 1 340 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 1 340 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33952

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.