Pozemek, Koliba, Pod Vtáčnikom, Nové Mesto - Bratislava III | 1
Pozemek, Koliba, Pod Vtáčnikom, Nové Mesto - Bratislava III | 2
Pozemek, Koliba, Pod Vtáčnikom, Nové Mesto - Bratislava III | 3
Pozemek, Koliba, Pod Vtáčnikom, Nové Mesto - Bratislava III | 4
Pozemek, Koliba, Pod Vtáčnikom, Nové Mesto - Bratislava III | 5

Pozemek

1 551 m2

Bratislava III, Hlavní město Bratislava

23 542 102 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek na úpatí Malých Karpat v části Koliba – Pod Vtáčnikom. Tato rozlehlá parcela se rozprostírá v mírně svažitém terénu v blízkosti lesů na Kolibě. Pozemek je ideální pro klidné rodinné bydlení s výhledem na Bratislavu, v těsném spojení s přírodou a zároveň s dobrou dostupností centra metropole.

Pozemek je široký 32 metrů, vede k němu přístupová komunikace a má vydané územní rozhodnutí na vybudování cesty i inženýrských sítí (elektřina, voda, plyn, kanalizace).

Poloha pozemku je lukrativní zejména díky svým jedinečným panoramatickým výhledům na centrum Bratislavy. Okolí nabízí široké možnosti pro cykloturistiku, letní i zimní sporty či procházky po rozlehlých loukách kolibské přírody. V blízkém okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, množství kaváren, restaurací i škol. Dobrá dostupnost MHD, cesta autem do centra trvá 7 minut, do Račianské a Šancové ulice pouhé 3 minuty.

Celková výměra pozemku 1 551 m2.

Cena celkem 23 542 102 Kč / 929 049 €
Cena / m2 15 179 Kč za m2 / 599 € za m2
Celková plocha 1 551 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 33955

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.