Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 1
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 2
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 3
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 4
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 5
s platným stavebním povolením

Pozemek

849 m2

Praha 6, Nebušice, Tuchoměřická

8 758 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek s projektem a stavebním povolením na výstavbu rodinného domu leží v rezidenční zástavbě části Prahy 6 Nebušice. Atraktivní lokalita na hranici přírodního parku, v rychlém dosahu mezinárodních škol i letiště.

Pozemek má napojení na vodovod, na jeho hranici je možnost připojení na plyn a elektřinu. Příjezd od asfaltové komunikace bude po cestě nacházející se na pozemku ve společném vlastnictví s majiteli sousedního parcely.

Na pozemku je možná výstavba rodinného domu se 2 nadzemními podlažími. Současný projekt navrhuje stavbu zajímavě řešeného dvoupodlažního domu o dispozici 5+kk, s jihovýchodní zahradou, podzemní dvojgaráží a působivými výhledy do zeleně, na panorama města a na místní kostel sv. Cyrila a Metoděje.

V místě je supermarket, pošta, obecní úřad, lékárna, mateřská a základní škola. 3 minuty jízdy autem či autobusem je to i k prestižní mezinárodní škole ISP. Kousek od pozemku je autobusová zastávka, spoje jezdí necelých 10 minut ke stanici metra Bořislavka. Pozemek má ideální polohu pro rychlé cesty na letiště. Přímo naproti budoucím domům začíná rozlehlý přírodní park Šárka-Lysolaje s turistickými, naučnými a cyklistickými stezkami.

Celková plocha 675 m2 + ideální 1/2 pozemku (s příjezdovou cestou) o výměře 348 m2.

Cena celkem 8 758 000 Kč / 343 451 €
Cena / m2 10 316 Kč za m2 / 404,5 € za m2
Celková plocha 849 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34013

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.