Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 1
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 2
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 3
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 4
Pozemek, Tuchoměřická, Nebušice - Praha 6 | 5
s platným stavebním povolením

Pozemek

701 m2

Praha 6, Nebušice, Tuchoměřická

7 232 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Pozemek s projektem a stavebním povolením na výstavbu rodinného domu leží v rezidenční zástavbě části Prahy 6 Nebušice, obklopené přírodním parkem. Atraktivní lokalita s rychlým dosahem mezinárodních škol i letiště.

Na pozemku je napojení na vodovod, přívod plynu a elektřiny je na hranici pozemku. Vjezd do garáže domu od asfaltové komunikace bude po příjezdové cestě společné se sousedním pozemkem.

Plocha je vhodná pro výstavbu rodinného domu se 2 nadzemními podlažími. Současný projekt navrhuje zajímavě řešený dvoupodlažní dům o dispozici 5+kk, s jihozápadní zahradou, podzemní dvojgaráží a působivými výhledy na blízký kostel sv. Cyrila a Metoděje, panorama metropole i do zeleně.

V místě funguje supermarket, pošta, obecní úřad, lékárna, mateřská a základní škola. 3 minuty jízdy autem či autobusem je to i k prestižní mezinárodní škole ISP. Kousek od pozemku je zastávka MHD s autobusovými spoje ke stanici metra Bořislavka (cca 10 minut jízdy). Pozemek má ideální polohu pro rychlé cesty na letiště. Přímo naproti pozemku začíná rozlehlý přírodní park Šárka-Lysolaje s turistickými, naučnými a cyklistickými stezkami.

Celková plocha 527 m2 + ideální 1/2 pozemku s příjezdovou cestou o výměře 348 m2.

Cena celkem 7 232 000 Kč / 283 608 €
Cena / m2 10 317 Kč za m2 / 404,6 € za m2
Celková plocha 701 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34014

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.