Pozemek, K Loužce, Vysoký Újezd - Praha-západ | 1
Pozemek, K Loužce, Vysoký Újezd - Praha-západ | 2
Pozemek, K Loužce, Vysoký Újezd - Praha-západ | 3
Pozemek, K Loužce, Vysoký Újezd - Praha-západ | 4
Pozemek, K Loužce, Vysoký Újezd - Praha-západ | 5
Rohový pozemek se stavebním povolením

Pozemek

1 274 m2

Praha-západ, Vysoký Újezd, K Loužce

8 950 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rohový pozemek s vydaným stavebním povolením na dvojdům se rozkládá v dynamicky se rozvíjející obci Vysoký Újezd, známé zejména mezi milovníky golfu. Díky rozšiřující se nabídce služeb, dobré dostupnosti Prahy a blízkosti hlubokých lesů je místo ideální pro klidné rodinné bydlení.

Rovinatý pozemek o výměře 1 274 m2 má veškeré přípojky inženýrských sítí (elektřiny, vody, kanalizace i plynu). Až k pozemku vede nová příjezdová komunikace s osvětleným chodníkem. Návrh vytvořený architektem Františkem Sulzerem počítá s dvojdomem se sedlovou střechou, jehož obě samostatné poloviny budou mít totožnou dispozici 5+kk rozloženou na 2 podlažích.

Budoucí dům vznikne na konci zcela tiché a klidné ulice, vedoucí do centra obce. V pěším dosahu je tak mateřská a základní škola, pošta, obecní úřad, prodejna potravin a autobusová zastávka, odkud jezdí příměstská linka ke stanici metra Zličín. Dominantou místa je golfový areál s 18jamkovým hřištěm, tréninkovým centrem a restaurací. Obec leží mezi dvěma chráněnými krajinnými oblastmi – Český kras a Křivoklátsko, okolí tak nabízí široké možnosti pro pěší turistiku i cyklistiku. Díky snadnému nájezdu na dálnici D5 je obec také velmi snadno dostupná, cesta z okraje Prahy trvá okolo deseti minut.

Celková plocha 1 274 m2.

Cena celkem 8 950 000 Kč / 353 057 €
Cena / m2 7 025 Kč za m2 / 277,1 € za m2
Celková plocha 1 274 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34125
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.