Pozemek, Pod Mlýnkem , Dejvice - Praha 6 | 1
Pozemek, Pod Mlýnkem , Dejvice - Praha 6 | 2
Pozemek, Pod Mlýnkem , Dejvice - Praha 6 | 3
Pozemek, Pod Mlýnkem , Dejvice - Praha 6 | 4
Pozemek, Pod Mlýnkem , Dejvice - Praha 6 | 5

Pozemek

933 m2

Praha 6, Dejvice, Pod Mlýnkem

Stavební pozemek o celkové výměře 933 m2 se nachází v unikátní lokalitě Šáreckého údolí obklopeného lesy. Dokonalé soukromí, naprostý klid a působivý výhled na věž kostela sv. Matěje, ve večerních hodinách působivě nasvícenou.

Pozemek má přípojky všech inženýrských sítí: elektřiny, vody, plynu i kanalizace. V současnosti se zde nachází dům, který je spíše určený k demolici. Součástí prodeje je studie přestavby, stavební povolení vyřízeno není.

Místo je jako stvořené pro toho, kdo touží po bydlení stranou městského ruchu a zároveň potřebuje být v jeho rychlém dosahu. Plocha leží téměř na konci neprůjezdné ulice, na pozemek navazuje les přírodního parku Šárka-Lysolaje. Jen 2 minuty chůze je vzdálena autobusová zastávka, odkud jezdí spoje k tramvaji (Nádraží Podbaba) nebo ke stanici metra Dejvická. V krátké dojezdové vzdálenosti fungují 2 prestižní školy: International School of Prague a Riverside Prague, letiště je vzdáleno cca 15 minut jízdy autem.

Celková plocha 933 m2, zastavěná plocha 422 m2, zahrada 511 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 933 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34244

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.