Pozemek, Tisová, Kunice - Praha-západ | 1
Pozemek, Tisová, Kunice - Praha-západ | 2
Pozemek, Tisová, Kunice - Praha-západ | 3
Pozemek, Tisová, Kunice - Praha-západ | 4
Pozemek, Tisová, Kunice - Praha-západ | 5

Pozemek

1 366 m2

Praha-západ, Kunice, Tisová

4 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rohová parcela o celkové výměře 1 366 m2 s vydaným stavebním povolením na samostatnou vilu se nachází v právě vznikající rezidenční zástavbě nedaleko Velkých Popovic v malebné zvlněné krajině Josefa Lady. Místo je vzdálené jen 25 minut jízdy po dálnici z centra Prahy.

Mírně svažitý krajní pozemek leží pár kroků od lesa a zároveň nedaleko autobusové zastávky, příjezd je po nové asfaltové cestě s veřejným osvětlením a zelení. Za pozemkem je nezastavitelné území, obklopené zelení. Na pozemku se nacházejí veškeré dostupné sítě technické infrastruktury. Koeficient zastavěné plochy 25 % zaručuje dostatek soukromí.

Návrh od mezinárodně oceňovaného architekta Jána Strculy počítá s rodinným domem se sedlovou střechou a dispozicí 4+kk, technickým zázemím, garáží a terasou.

Plocha se nachází v těsné blízkosti přírodního parku Velkopopovicko, Praha je rychle dostupná díky nepříliš vzdálenému nájezdu na D1 (cesta na kraj Prahy trvá cca 15 minut). Sousední Velké Popovice nabízí plnou občanskou vybavenost. V oblasti není nouze o cyklistické a turistické trasy a v blízkosti se nachází oblíbený výletní cíl zámek Berchtold obklopený zahradou s minizoo a miniaturami hradů nebo bývalá Velkopopovická tvrz se známým tradičním pivovarem.

Celková výměra 1 366 m2.

Cena celkem 4 990 000 Kč / 196 844 €
Cena / m2 3 653 Kč za m2 / 144,1 € za m2
Celková plocha 1 366 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34525
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.