Pozemek, U Habeše , Lázně Toušeň - Praha-východ | 1
Pozemek, U Habeše , Lázně Toušeň - Praha-východ | 2
Pozemek, U Habeše , Lázně Toušeň - Praha-východ | 3
Pozemek, U Habeše , Lázně Toušeň - Praha-východ | 4
Pozemek, U Habeše , Lázně Toušeň - Praha-východ | 5

Pozemek

844 m2

Praha-východ, Lázně Toušeň, U Habeše

5 500 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek o rozloze 844 m2 je součástí nové vilové čtvrti ve starobylém městysu Lázně Toušeň ležícím na soutoku řek Labe a Jizery, asi 25 kilometrů severovýchodně od centra Prahy, nedaleko sjezdu z dálnice D10.

Rovinatá plocha má přípojku vody, kanalizace, elektrické energie a plynu, příjezd je po nové dlážděné osvětlené komunikaci.

Součástí nabídky je stavební povolení na přízemní rodinný dům s obytným podkrovím, sedlovou střechou, vestavěnou garáží a terasou.

Pozemek se nachází 7 minut chůze od vlakového nádraží, s okolními městy (Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Úvaly, Čelákovice) má místo také autobusové spojení. Pohodlná cesta autem po dálnici na okraj Prahy (P+R Černý Most) trvá okolo 15 minut. V městysu známém svými slatinnými lázněmi funguje mateřská a základní škola, pošta, ordinace praktického lékaře, veterinář, restaurace, vinárna nebo knihovna. Bývalá pískovna, jezero Mezi Mosty s travnatými plážemi, je oblíbená plavci i rybáři.

Celková plocha 844 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem 5 500 000 Kč / 201 244 €
Cena / m2 6 517 Kč za m2 / 238,4 € za m2
Celková plocha 844 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 34933

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.