Pozemek, V Uličce , Louňovice - Praha-východ | 1
Pozemek, V Uličce , Louňovice - Praha-východ | 2
Pozemek, V Uličce , Louňovice - Praha-východ | 3
Pozemek, V Uličce , Louňovice - Praha-východ | 4
Pozemek, V Uličce , Louňovice - Praha-východ | 5
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 501 m2

Praha-východ, Louňovice, V Uličce

7 300 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek o výměře 1 501 m2 s rekreačním domem k rekonstrukci se nachází v obci ležící pár kilometrů od východního okraje Prahy v sousedství přírodní rezervace Voděradské bučiny a kaskády jevanských rybníků.

Rovinatý pozemek má přípojky inženýrských sítí a příjezd po asfaltové komunikaci sloužící téměř výhradně obyvatelům či návštěvníkům zdejších domů. Na jižní straně parcely stojí podsklepená stavba sestávající z obývacího pokoje s krbem, kuchyně, 2 ložnic, šatny a koupelny. K domu patří veranda s venkovním krbem a samostatná garáž.

Na zatravněném pozemku se solitérními vzrostlými stromy lze vystavět nový rodinný dům. Místo v zástavbě rodinných domů s velkými zahradami poskytuje bezpečí i soukromí. Nabízí také příjemný výhled do zeleně, při dobré viditelnosti lze spatřit i vrcholky Krkonoš.

Tradiční obec s dlouhou historií osídlení tvoří součást mikroregionu Černokostelecko, fungují zde potraviny, mateřská škola nebo 2 restaurace. Další občanská vybavenost je v sousedním Mukařově, Kostelci nad Černými lesy a Říčanech. Dopravní spojení zajišťuje příměstský autobus, kterým se lze dostat k železniční stanici Říčany, obchodně-zábavní zóně v Čestlicích nebo až ke stanici metra Opatov. Okolí s neporušenou přírodou je protkáno cyklistickými i turistickými stezkami, na rozlehlé Voděradské bučiny navazuje malebný kraj Josefa Lady.

Celková plocha 1 501 m2.

Kromě běžných prohlídek nemovitostí nabízíme také videoprohlídky v reálném čase přes WhatsApp, FaceTime, Messenger, Skype ad.

Cena celkem 7 300 000 Kč / 271 174 €
Cena / m2 4 863 Kč za m2 / 180,7 € za m2
Celková plocha 1 501 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35108

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.