Pozemek, Kalinová, Říčany - Praha-východ | 1
Pozemek, Kalinová, Říčany - Praha-východ | 2
Pozemek, Kalinová, Říčany - Praha-východ | 3
Pozemek, Kalinová, Říčany - Praha-východ | 4
Pozemek, Kalinová, Říčany - Praha-východ | 5
Možnost zvětšení až na 3.550 m2

Pozemek

900 m2

Praha-východ, Říčany, Kalinová

6 750 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek na krásném místě Říčan, v lokalitě Ořechovka. Nemovitost nabízí příhodnou kombinaci snadné dostupnosti všech služeb a zároveň blízkost přírody doslova na dosah ruky.

Pozemek o výměře 900 m2 s možností koupě až 3.552 m2 (tj. až čtyř stavebních pozemků) leží na jižním svahu, v bezprostřední blízkosti lesa. Doporučená infrastruktura navržená zpracovatelem projektu studie tohoto území: vlastní studna, jímka na odpadní vody (ČOV), retenční nádrž na dešťovou vodu. Kanalizace i vodovod vedou v ulici Olivova. Pilíř elektra zde zatím není, o přípojku lze požádat ČEZ. Plocha je určena územním plánem k zastavění v rámci tzv. etapizace. Pozemek je zařazen do II. etapy s konkrétními podmínkami pro povolení výstavby rodinných domů. Maximální povolená výška budoucího domu je 9 metrů, minimální plocha zeleně činí 55 %.

Parcela se rozkládá v těsné blízkosti základní školy, sportovního areálu a Říčanského lesa s cyklostezkami i turistickými cestami. Centrum města je vzdáleno asi 1,5 km, kousek od budoucího domu je autobusová zastávka s městskými i příměstskými spoji. Spojení s Prahou zajišťují také rychlé vlakové spoje. Říčany jsou městem s plnohodnotnou infrastrukturou, jsou zde školy včetně mezinárodní nebo dvou gymnázií, supermarkety, kulturní a sportovní zařízení.

Celková výměra 900 m2.

Cena celkem 6 750 000 Kč / 252 999 €
Cena / m2 7 500 Kč za m2 / 281,1 € za m2
Celková plocha 900 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 35132

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.