Pozemek, V Koutech, Jesenice - Praha-západ | 1
Pozemek, V Koutech, Jesenice - Praha-západ | 2
Pozemek, V Koutech, Jesenice - Praha-západ | 3
Pozemek, V Koutech, Jesenice - Praha-západ | 4
Pozemek, V Koutech, Jesenice - Praha-západ | 5
Pozemek, V Koutech, Jesenice - Praha-západ | 6
Pozemek, V Koutech, Jesenice - Praha-západ | 7
Pozemek, V Koutech, Jesenice - Praha-západ | 8
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 498 m2

Praha-západ, Jesenice, V Koutech

8 990 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Slunný, jihozápadně orientovaný pozemek o výměře 1 498 m2 se nachází přímo u lesa ve velmi klidné zástavbě v rozvíjející se oblasti Osnice, spadající pod město Jesenice. Pozemek je určen ke stavbě rekreačního domu.

Rovinatý oplocený pozemek má přípojku elektrické energie a vlastní studnu. Příjezd je po zpevněné komunikaci. Maximální zastavěnost je 10 %, stavbu lze umístit nejméně 50 m od lesa.

Velmi pěkné místo leží uprostřed přírody a přesto v rychlém dosahu všech služeb. Jesenice nabízí veškerou občanskou vybavenost: mateřskou a základní školu, supermarkety a další obchody, poštu, lékařské služby a lékárnu. 7 minut jízdy autem vede od budoucího domu k prestižní mezinárodní škole Sunny Canadian School. Cesta do Prahy je rychlá díky napojení na Pražský okruh. Okolí je protkáno turistickými a cyklistickými trasami, které vedou například k Průhonickému parku nebo do lesů přírodního parku s hlubokými lesy Střed Čech.

Celková plocha 1 498 m2.

Cena celkem 8 990 000 Kč / 350 624 €
Cena / m2 6 001 Kč za m2 / 234,1 € za m2
Celková plocha 1 498 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36221
Zobrazit všechny plány

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.