Pozemek, Lázeňská, Jesenice - Praha-západ | 1
Pozemek, Lázeňská, Jesenice - Praha-západ | 2
Pozemek, Lázeňská, Jesenice - Praha-západ | 3
Pozemek, Lázeňská, Jesenice - Praha-západ | 4
Pozemek, Lázeňská, Jesenice - Praha-západ | 5
Pozemek, Lázeňská, Jesenice - Praha-západ | 6
Pozemek, Lázeňská, Jesenice - Praha-západ | 7
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 073 m2

Praha-západ, Jesenice, Lázeňská

9 120 500 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek o výměře 1 073 m2 se nachází ve vilové zástavbě v klidné části na kraji města Jesenice s perfektní dostupností Prahy autem i MHD a s veškerými službami. Jesenice leží na jihovýchodním okraji Prahy, v blízkosti sjezdu z Pražského okruhu.

Na rovinatém pozemku je možné vystavět rodinný dům až o 2 bytových jednotkách, s maximální výškou 9,5 m (přízemí, patro a podkroví). Zastavitelnost činí 30 %, 60 % je vyhrazeno pro zeleň. Odstupová vzdálenost je 2 metry od hranice pozemku a 7 m od sousední stavby. Přípojka elektřiny se nachází na hranici pozemku.

Příjezd k nabízené ploše je po asfaltové komunikaci sloužící převážně rezidentům. V obci funguje široká občanská vybavenost: mateřská a základní škola i ZUŠ, pošta, supermarkety, restaurace, kavárny, společenské centrum, zdravotní služby nebo sportoviště včetně plaveckého bazénu se slanou vodou. 5 minut jízdy autem je vzdálena prestižní Sunny Canadian School. Okolí poskytuje množství výletních tras, přímo u pozemku vede cyklostezka, za pár minut lze dojet do přírodního parku Modřanská rokle-Cholupice nebo hlubokých lesů okolo Jílového u Prahy.

Celková plocha 1 073 m2.

Cena celkem 9 120 500 Kč / 336 426 €
Cena / m2 8 500 Kč za m2 / 313,5 € za m2
Celková plocha 1 073 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36364

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.