Pozemek, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 1
Pozemek, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 2
Pozemek, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 3
Pozemek, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 4
Pozemek, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 5
Pozemek, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 6
Pozemek, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 7
Pozemek, Za Hospodou, Vysoký Újezd - Beroun | 8
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

1 347 m2

Beroun, Vysoký Újezd, Za Hospodou

Nabídka pozemku s platným stavebním povolením a projektem na stavbu dřevostavby s možností zajištění výstavby. Plocha o rozloze 1 347 m2 se nachází přímo u golfového resortu Albatross v obci Vysoký Újezd nedaleko Prahy.

Rovinatý pozemek má přípojky veškerých sítí, příjezd je po nové osvětlené asfaltové komunikaci. Zastavitelnost pozemku dle územního plánu je 30 %.

Kupní cena zahrnuje projekt na stavbu dvojpodlažního rodinného domu s užitnou plochou 256,35 m2, dispozicí 5+kk a terasou. Prodávající nabízí i možnost kompletního dokončení, není ale podmínkou.

V právě vznikající vilové čtvrti okolo golfového resortu s restaurací postupně přibývají obchody a další služby. V obci funguje základní občanská vybavenost (mateřská a základní škola, prodejna potravin nebo pošta). Velmi klidná lokalita je vzdálená pár minut autem od okraje Prahy, nájezd na dálnici D5 trvá 3 minuty. Cesta příměstským autobusem ke stanici metra linky B Zličín zabere necelou půlhodinu. Z obce není daleko do chráněné krajinné oblasti Český Kras nebo přírodního parku Povodí Kačáku.

Celková plocha 1 347 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 1 347 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36867

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.