Pozemek, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 1
Pozemek, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 2
Pozemek, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 3
Pozemek, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 4
Pozemek, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 5
Pozemek, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 6
Pozemek, Nad Stráněmi , Senohraby - Praha-východ | 7
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

2 214 m2

Praha-východ, Senohraby, Nad Stráněmi

Jihozápadně orientovaný stavební pozemek o celkové výměře 2 214 m2 se rozkládá na konci slepé ulice pod kopcem Hlásek se známou romantickou hradní zříceninou, v místě s bohatou zelení, kde rezidenční zástavba plynule přechází v chatovou. Posázavská obec Senohraby leží na železničním koridoru v blízkosti města Říčany, v pohodlné dojezdové vzdálenosti po dálnici D1 do Prahy.

Na mírně svažité ploše vytvořené dvěma stavebními pozemky v současnosti stojí chata a prvorepublikový dům ke kompletní rekonstrukci či demolici a také samostatná garáž. Veškeré sítě jsou na pozemku: elektřina, voda, kanalizace, dům je momentálně napojen pouze na elektřinu a vodu. Dále je vybudována jímka, nemovitost lze připojit na kanalizaci a plyn, který je zaveden na ulici. Na zahradě je studna.

Lokalita na rozhraní okresu Praha-východ a Benešov nabízí krásnou přírodu, památky i veškerou infrastrukturu. V obci funguje mateřská a základní škola, potraviny, pošta, knihovna a také nedaleká vyhlášená prvorepubliková plovárna s občerstvením. Snadné dopravní spojení s Prahou i okolními městy (např. s Říčany, Benešovem) zajišťují časté příměstské vlaky. Z obce, která je součástí Ladova kraje a stále si zachovává svou autentickou atmosféru, je možné vyrazit na výlet všemi směry a vždy si člověk užije čistý vzduch, nádherné scenérie nebo objeví pozůstatky dávného osídlení.

Celková výměra 2 214 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 2 214 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36910

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.