Pozemek, Lipová, Svinaře - Praha-západ | 1
Pozemek, Lipová, Svinaře - Praha-západ | 2
Pozemek, Lipová, Svinaře - Praha-západ | 3
Pozemek, Lipová, Svinaře - Praha-západ | 4
Pozemek, Lipová, Svinaře - Praha-západ | 5
Pozemek, Lipová, Svinaře - Praha-západ | 6
Pozemek, Lipová, Svinaře - Praha-západ | 7
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

9 646 m2

Praha-západ, Svinaře, Lipová

Cena na vyžádání

Do oblíbených Zajímá mě

Z části stavební pozemek s výměrou téměř 10 000 m2, jižní orientací a vydaným stavebním povolením ke stavbě rodinného domu leží na klidném místě v obci Svinaře, zasazené do krásné krajiny u Berounky mezi CHKO Český kras a přírodní park Hřebeny. Zachování současného klidu zajišťují okolní nezastavitelné pozemky.

Na stavebním pozemku (3 697 m2) se zastavitelností 40% se nachází plynovodní přípojka (STL), elektropřípojka (NN), 80metrový vrt s dostatečnou kapacitou a vydaným stavebním povolením na studnu. Na stavební parcelu navazuje louka o výměře 5 949 m2, nyní využívaná jako oplocená pastvina pro koně.

Budoucí dům i pozemek nabídne pěkný výhled na Brdský hřeben. Dobrá dostupnost Prahy po dálnici D4, občanská vybavenost v rychlé dojezdové vzdálenosti: v obci Svinaře funguje mateřská škola, základní škola v Zadní Třebani je vzdálena 5 minut jízdy stejně jako pošta, prodejna potravin, knihovna nebo minipivovar. Okolní krajina nabízí nespočet výletních cílů pěšky i na kole, v blízkosti je také golfové hřiště Karlštejn.

Celková plocha 9 646 m2.

Cena celkem Cena na vyžádání
Celková plocha 9 646 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 36989

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.