Pozemek, Lesní, Jevany - Praha-východ | 1
Pozemek, Lesní, Jevany - Praha-východ | 2
Pozemek, Lesní, Jevany - Praha-východ | 3
Pozemek, Lesní, Jevany - Praha-východ | 4
Pozemek, Lesní, Jevany - Praha-východ | 5
Pozemek, Lesní, Jevany - Praha-východ | 6
Pozemek, Lesní, Jevany - Praha-východ | 7
u Jevanského rybníku

Pozemek

2 158 m2

Praha-východ, Jevany, Lesní

11 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek o celkové výměře 2 158 m2 leží na romantickém místě u rybníka Švýcar v Jevanech, obci vzdálené cca 18 km od východního okraje Prahy. Jevany svou současnou podobu získávaly od počátku 20. století, kdy si zde začalo stavět svá letní sídla mnoho významných osobností.

Pozemek je umístěn v boční ulici s řídkou zástavbou rodinných vil a lesním porostem, příjezd je po asfaltové komunikaci. U pozemku jsou přípojky inženýrských sítí. Plocha je vhodná na výstavbu domu k trvalému bydlení nebo rekreaci, velká rozloha zaručí dokonalé soukromí. Původně lesní pozemek byl převeden na stavební, maximální zastavitelnost činí 10 %.

Obec disponuje základní občanskou vybaveností, je zde mateřská škola, pošta, obchod se smíšeným zbožím, restaurace, pizzerie, letní kino, dětské nebo fotbalové hřiště. Základní škola ve Vyžlovce je od budoucího domu vzdálena 4 minuty jízdy autem. Spojení s Prahou zajišťuje příměstský autobus, cesta ke stanici metra Háje trvá necelých 45 minut. Místo vyniká téměř neporušenou přírodou a čistým vzduchem, ke krásným procházkám láká rezervace Voděradské bučiny, která na podzim hraje všemi barvami. Největší ze zdejších vodních ploch, Jevanský rybník, je v létě oblíbeným místem ke koupání.

Celková plocha 2 158 m2.

Cena celkem 11 000 000 Kč / 428 850 €
Cena / m2 5 097 Kč za m2 / 198,7 € za m2
Celková plocha 2 158 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37208

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.