Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 1
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 2
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 3
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 4
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 5
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 6
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

805 m2

Praha 4, Modřany, Ke Spofě

15 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek vhodný na výstavbu nadstandardní vily leží v sousedství prvorepublikové vilové čtvrti. Severozápadní svah poskytuje krásné výhledy na zalesněné kopce nad Vltavou a nabízí zajímavé možnosti architektonického ztvárnění budoucího domu.

Na pozemku jsou přípojky všech sítí a příjezd po nové asfaltové komunikaci. Svažitý pozemek je vhodný k výstavbě domu s pultovou nebo plochou (i vegetační. Budoucí dům by měl odpovídat puristickému charakteru právě vznikající čtvrti domů s čistými liniemi, přírodními materiály a decentními barvami. Nové území tedy vytvoří ucelený architektonický soubor.

Příjemná lokalita na kraji stávající zástavby a přímo u přírodního parku Modřanská rokle se nachází v dosahu všech služeb. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta k tramvajové zastávce Poliklinika Modřany trvá pouhé 2 minuty, ke stanici metra Smíchovské nádraží 16 minut. V okolí fungují mateřské a základní školy (včetně mezinárodních), zdravotnické služby, obchody, kavárny, ale také tenisové kurty, kino nebo knihovna. V blízkosti je oblíbená fitness stezka podél Vltavy, mnoho dalších tras pro pěší i pro cyklisty, sportovní areály nebo devítijamkové golfové hřiště v Hodkovičkách.

Celková plocha 805 m2.

Cena celkem 15 000 000 Kč / 588 005 €
Cena / m2 18 634 Kč za m2 / 730,4 € za m2
Celková plocha 805 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37408

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.