Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 1
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 2
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 3
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 4
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 5
Pozemek, Ke Spofě, Modřany - Praha 4 | 6
EXKLUZIVNĚ

Pozemek

5 531 m2

Praha 4, Modřany, Ke Spofě

50 000 000 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Stavební pozemek vhodný pro výstavbu luxusní vily v sousedství prvorepublikové rezidenční čtvrti. Severozápadní svah poskytuje krásné výhledy na zalesněné kopce nad Vltavou a nabízí zajímavé možnosti architektonického ztvárnění budoucího domu.

Pozemek je tvořen ze tří parcel, z nichž dvě jsou stavební (827 m2 a 1505 m2). Na pozemku jsou přípojky všech sítí, příjezd je po nové asfaltové komunikaci. Svažitá plocha je vhodná k výstavbě domu s pultovou nebo plochou střechou (možno i vegetační). Budoucí dům by měl odpovídat puristickému charakteru právě vznikající čtvrti domů s čistými liniemi, přírodními materiály a decentními barvami. Nové území tedy vytvoří ucelený architektonický soubor.

Příjemná lokalita na kraji stávající zástavby přímo u přírodního parku Modřanská rokle se nachází v dosahu všech služeb. Dopravní spojení zajišťují autobusy, cesta k tramvajové zastávce Poliklinika Modřany trvá pouhé 2 minuty, ke stanici metra Smíchovské nádraží 16 minut. V blízkém okolí fungují mateřské a základní školy (včetně mezinárodních), zdravotnické služby, obchody, kavárny, ale také tenisové kurty, kino nebo knihovna. V blízkosti je oblíbená fitness stezka podél Vltavy, mnoho dalších tras pro pěší i pro cyklisty, sportovní areály nebo devítijamkové golfové hřiště v Hodkovičkách.

Celková plocha 5531 m2.

Cena celkem 50 000 000 Kč / 1 948 558 €
Cena / m2 9 040 Kč za m2 / 352,3 € za m2
Celková plocha 5 531 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 37989

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.