Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 1
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 2
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 3
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 4
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 5
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 6
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 7
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 8

Pozemek

1 510 m2

Litoměřice, Roudnice nad Labem

5 813 500 Kč

Do oblíbených Zajímá mě

Rovinatý pozemek vhodný na stavbu rodinného domu se rozkládá v sousedství písečného jezera v obci na předměstí Roudnice nad Labem. Pozemek je součástí plochy určené k výstavbě cca 8 rodinných domů. Klidné zelené místo v dosahu veškerých služeb a se širokými možnostmi sportovního vyžití, nedaleko CHKO Kokořínsko. Praha je snadno dostupná po dálnici D8.

Plocha připravená ke stavbě má rozlohu 1 510 m2. Elektrická přípojka i přípojka vodovodu a kanalizace se nachází kousek od pozemku. Pro území bylo získáno vyjádření z odboru územního plánování, životního prostředí a vodovodů a kanalizací, odhadovaná doba na získání sloučených povolení ÚR a SP je 6–9 měsíců od podání projektové dokumentace. Zastavitelnost činí 30 %. Příjezd až k pozemku je po asfaltové osvětlené komunikaci.

Lokalita je známá především díky vodáckému a veslařskému areálu Račice. Okolí prochází revitalizací pro rekreační účely, břehy pískovny jsou postupně zalesňovány. V blízkosti funguje mateřská škola, další služby (školy včetně gymnázia, nemocnice, supermarkety, restaurace i kulturní instituce) jsou v historickém městě Roudnice nad Labem, vzdáleném několik minut jízdy. Blízko je také na horu Říp nebo do romantického Kokořínska s pískovcovými věžemi, zajímavými skalními útvary a jezírky. Místo je vzdáleno asi 45 min z centra Prahy, cestu ještě zkrátí chystaný obchvat Roudnice nad Labem. Do metropole je také možné dojíždět přímým vlakovým spojem, s okolními městy má obec i autobusové spojení.

Celková plocha 1 340 m2.

Cena celkem 5 813 500 Kč / 224 807 €
Cena / m2 3 850 Kč za m2 / 148,9 € za m2
Celková plocha 1 510 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38768

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.