Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 1
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 2
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 3
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 4
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 5
Pozemek, Roudnice nad Labem - Litoměřice | 6

Pozemek

904 m2

Litoměřice, Roudnice nad Labem

Nabídka rovinatého stavebního pozemku, který je součástí plochy k výstavbě několika rodinných domů. Pozemky se rozkládají na klidném místě plném zeleně, v sousedství písečného jezera v obci Předonín na předměstí Roudnice nad Labem s veškerými službami. V blízkosti CHKO Kokořínsko, v pohodlné vzdálenosti od Prahy po dálnici D8.

Upravená plocha bez náletových dřevin má rozlohu 904 m2. Elektrická přípojka i přípojka vodovodu a kanalizace se nachází několik desítek metrů od pozemku. Pro území bylo získáno vyjádření z odboru územního plánování, životního prostředí a vodovodů a kanalizací, odhadovaná doba na získání sloučených povolení ÚR a SP je 6–9 měsíců od podání projektové dokumentace. Zastavitelnost činí 30 %. Příjezd až k pozemku je po asfaltové osvětlené komunikaci.

Lokalita procházející revitalizací pro rekreační účely a zalesňováním břehů pískovny je známá především díky vodáckému a veslařskému areálu Račice. V blízkosti funguje mateřská škola, kompletní občanská vybavenost (školy včetně gymnázia, nemocnice, supermarkety, restaurace i kulturní instituce) se nachází v 10 minut jízdy vzdáleném historickém městě Roudnice nad Labem. Blízko je na horu Říp nebo do CHKO Kokořínsko se zajímavými skalními útvary, pískovcovými věžemi, lesy a romantickými zříceninami hradů. Obec je vzdálena asi 45 min z centra Prahy, cestu ještě zkrátí chystaný obchvat Roudnice nad Labem. Do metropole je také možné dojíždět přímým vlakovým spojem, s okolními městy má obec i autobusové spojení.

Celková plocha 904 m2.

Cena celkem prodáno
Cena / m2 prodáno
Celková plocha 904 m2
Typ pozemku Bydlení
Stáhnout PDF stáhnout
Referenční číslo 38769

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.